ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Mayıs 2017

CİLLİSPOR, ŞAHLANDI; 1. AMATÖRÜ KAPTI

Cillispor bugün Yayladağıspor ile şampiyonluk maçına çıktı. Samandağ İlçe Stadyumu’nda tıklım tıklım dolu olan tribünler önünde oynanan karşılaşmanın ilk yarısını Samandağ Cilli Gençlikspor 2-0 önde kapadı.

İkici yarıda konuk ekip Yayladağıspor durumu 2-2’ye getirirken; Samandağ Cilli Gençlikspor Sezer Doğru’nun 90. dakikada frikikten, 90+3’te ise penaltıdan attığı gollerle maçtan 4-2 galip ayrıldı.

Ardından frikik vuruşunu kullanan Sezer Doğru Cillispor’u 3-2 öne geçirdi. 90+3’te yine gole giden Sezer düşürüldü. Penaltı vuruşuyla Sezer Doğru maçı 4-2’ye getirdi.

Maç 4-2 Cillispor’un galibiyetiyle sonuçlandı. Taraftarın sevinci görülmeye değerdi. Gümüşler Orkestrası Solisti Metin Gümüş yine şarkılarıyla tribünleri ateşleyen isim oldu. Çoluk çocuk, kadın erkek tribündeydi. Tekkebaşı Mahallesi dışından da gelen bir sürü taraftar tribünden Cillispor’a destek verdi. Bugün burada yüzlerce kişi gençlerine sahip çıktı. Bu birlik ve beraberliği bizlere yaşatan Cillispor’a teşekkür ediyoruz. Tebrikler gençler sizlerle gurur duyuyoruz…

Maç sonunda Çoluk çocuk, kadın erkek tribünleri dolduran taraftarın sevinci görülmeye değerdi.

Share
738 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?