ÜST REKLAM

logo

reklam
25 Nisan 2017

CİLLİ GENÇLİK’TEN GOL ŞOV

 

 

İlçemizin başarılı kulübü Samandağ Cilli Gençlikspor, adeta gol makinası oldu ve rakibi Turunçlu Gençlikspor’a gol yağdırdı; 9-1.

Geçtiğimiz hafta sonu ilçe stadında oynanan maçta Turunçlu Gençlikspor’u konuk eden Samandağ Cilli Gençlikspor, maçta fırtına gibi eserek farklı bir skor ile sahadan 3 puan ile ayrılmayı başardı.

Alınan galibiyet sonrası açıklamada bulunan kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli, “Maça atak başlayan Cillispor skorundan da anlaşılacağı üzere maçın sonuna kadar üstün bir oyun ortaya koymuştur. U-19 yaş grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Cillispor aldığı başarılı sonuçlarla emin adımlarla yoluna devam ediyor. Yaklaşık 6 tane net nizami gollük atağımızı kaldırdığı yanlış bayraklarla kesen ve nizami 1 golümüzün iptal edilmesine neden olan yan hakem ayrıca sürekli aleyhimizde yanlış kararlar veren orta hakem olmasaydı şu an 16-1 gibi bir skor olabilirdi. Bu konuda takdiri maçı izleyen seyircilerimize bırakıyoruz. Bugünkü oyunlarından dolayı futbolcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyoruz. İlimizi temsil eden Hatayspor’un transfer komitesinin gençlerimizin farkına varmalarının zamanı gelmedi mi? Unutulmamalıdır ki ilimizi temsil eden Hatayspor’un kalıcı başarılar yakalaması kendi ilimizdeki gençlerimize önem vererek sahiplenmesiyle gerçekleşecektir.” ifadelerini kullandı.

Mehmet Rencüzoğulları,Mert Durgun,Hasan Hüseyin Uysal,Cem Berk Çapar,Sergen Kara,Rüstem Yeşil,Gürkan Berber,Davut Boran Altın,Gökhan Balıkçı,Mete Yıldız,Ferdi Tarsuslu,Hüseyin Arslan,Anıl Okur,Yusuf Hüseyin Akdağ,Diren Dadük,Sezer Doğru kadrosu ile maça çıkan Samandağ Cilli Gençlikspor’un gollerini Sezer Doğru(5 Gol),Cem Berk Çapar(1 Gol),Gökhan Balıkçı(1 Gol),Davut Boran Altın(1 Gol),Hüseyin Arslan(1 Gol). kaydetti.

Haber-Foto:Ali Doğru

Share
762 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?