CHP'YE YIKIM YAŞATMAYIN" | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

CHP’YE YIKIM YAŞATMAYIN”

Bu haber 03 Ocak 2018 - 9:35 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

“CHP’li yetkililere sesleniyorum;

CHP’nin birçok kademesinde (İl ve İlçede) aktif görev almış olan ilçemizin ilk İnşaat Mühendislerinden Abdullah Cabaroğulları, dün gazetemize konuştu. Cabaroğulları, CHP Hatay Yöneticilerine seslenerek, ‘mahallesinde, kazasında seçimi kazanamayanların ilçe yönetiminde yer almaları, CHP’ye yıkım yaşatır’ dedi.

Gazetemize konuşan Mühendis Cabaroğulları; “Samandağ İlçesinde bir çok hile ile gerçekleşen delege tespit seçimi ilçeye yakışmamıştır. Eski yönetim bin bir yola başvurarak seçimi almaya çalışmış fakat hezimete uğramıştır. 7 oy fark ile Turgay Abacı CHP Samandağ ilçe Başkanı olmuştur. İlçe halkının koyduğu bu irade sevinç yaşatmıştır.

Fakat aldığım bir duyuma göre ilçe yönetiminde yer alamayan bazı şahısların il listesinde yer alacağı yönündedir. CHP Hatay İl Başkan Aday adaylarını göreve davet ediyorum. CHP Tüzüğü gereğince, Atatürk İlke ve İnkılâplarına uygun hareket edip hak edene yetki verilsin. Tüzüğe aykırı hareket CHP’yi yıpratacaktır. Bu CHP tabanına saygısızlıktır. Çirkef bir siyasetten uzak durmanız partinizi yüceltecektir. Umarım yanılan ben olurum fakat CHP Yetkililerinden bu gördüğüm gidişat beraberinde yıkımı getirecektir” dedi.

Haber -Foto:

Ümit Sağaltıcı

afdah.info

voir films