logo

reklam

CHP’Lİ VEKİLLERDEN HATAY’A ZİYARET

CHP İstanbul Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi Dursun Çiçek geçtiğimiz hafta sonunda Hatay’a geldiler. Çiçek’in Hatay ziyaretine, CHP Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal ve Mevlüt Dudu’ da katılım gösterdi. CHP’li vekiller ilk olarak Hatay Valiliğini ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Vekil Çiçek bir basın açıklamasında bulundu. Vekil Çiçek yaptığı açıklamada; Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin Harekâtını desteklediklerini ve Türk askerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Hatay Valiliği ziyaretinden ardından CHP Heyeti CHP Hatay İl Binasına geçerek burada Zeytin Dalı Harekâtına yönelik bir basın açıklaması yaptılar.

İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Birol Ertem, Serkan Topal ve CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu daha sonra Kırıkhan İlçesine geçerek Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran’ı Makamında ziyaret ettiler. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından, Afrin Harekatınında yaralanan askerleri hastanelerde ziyaret eden Milletvekilleri buradan Kırıkhan’ın Yalangöz mahallesine geçerek, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybedenlerin ailelerine taziyelerini sundular. CHP’li Vekiller ziyaretlerini 3 Şubat Günü Kilis Gülbaba Köyüne atılan roket sonucu şehit olan Kırıkhanlı Uzman Çavuş Ahmet Bayram’ın ailesini ziyaret ederek sonlandırdılar.

Haber: Ali Doğru – Foto: Haber Merkezi

Share
249 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?