CHP İLÇE TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

CHP İLÇE TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 9:54 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.

CHP Samandağ ilçe Teşkilatı Kurban Bayramı dolayısıyla bayramın ikinci günü ilçe binasında bir bayramlaşma programı düzenledi.

Bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkanı Abacı “Öncelikle hepinizin bayramını en iyi dileklerimle kutlar, nice güzel bayramlar dilerim. Bayramlar inşallah Türkiye’de güzel şeylerin habercisi olacaktır. Genel başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde partimizin iktidara yürüyüşünün adımları atılıyor. Ben bunun 2023’e kalmayacağına inanıyorum.

Yerel seçimlerde elde edilen başarı genele sirayet edecektir. Son zamanlarda ilçemizde su sıkıntısıyla ilgili ciddi bir tepki oluşmaya başladı. Bu işin yetkililerle yapmış olduğumuz görüşmelerde pompalarda çok ciddi sıkıntılar olduğuna dair bilgiler aldık. Samandağ’da şimdiye kadar su sıkıntısını bu ölçüde yaşamadık.  Pompalarda sıkıntı olduğunu ve bu sıkıntının elektriğin sık sık gidip geldiğinden kaynaklandığını öğrendik. Şu an pompaların değişimi yapılıyor. En kısa sürede bu arızanın giderileceği bilgisini aldık.  Su gerçekten hayattır ama bu kasıtlı ve bilinçli bir şekilde yapılan bir şey değildir. Bu işi sosyal medyada provoke eden arkadaşlarımızın lafına aldırmayalım.

Hepinizi tekrar saygıyla selamlıyorum.” dedi.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber “Değerli CHP gönüllüleri, değerli kadınlarımız hepiniz hoş geldiniz.  Partimizin yerel seçimlerdeki başarısı umarım genel seçimlere de yansır.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum, hepinizi saygıyla selamlıyorum. ”dedi. Hatay Milletvekili Serkan Topal kutlama programında yaptığı konuşmada “Hepinizin bayramını kutluyor ve hepinize hoş geldiniz diyorum. Kültürlerin nesilden nesile aktarılmasında en önemli konular biraz vefa ve duygusallıktır. Bayram barıştır, özlem gidermektir, kardeşliktir. Bir insanın yaşamında yapması gereken en iyi şey merhameti yüreğinde büyütmesidir.

Eğer bir insanda merhamet varsa o insanda affetme ve vefa duygusu vardır. Biz bütün bölge insanları olarak şunu söylüyoruz; bizler gerçekten merhametli ve vicdanlı insanlarız. Ve dolayısıyla ben Samandağlı olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyorum.

Hepimiz öyle insanlar yetiştirmeliyiz. Merhameti, vefası yüksek olan çocuklar yetiştirmeliyiz. Bir kez daha Kurban Bayramınızı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.  

Birlikte daha güçlü olacağız. Birlikte tek yürek olup iktidara geleceğiz ve sorunları birlikte çözeceğiz. ”dedi.

Gerçekleşen kutlama programına, Hatay Milletvekili Serkan Topal, CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri,

partililer ve çok sayıda kişi katılım gösterdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films