CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDEN MÜDÜR DATLI'YA ZİYARET - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDEN MÜDÜR DATLI’YA ZİYARET

Bu haber 21 Aralık 2018 - 8:41 'de eklendi ve 301 kez görüntülendi.

CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, CHP Samandağ İlçe Örgütü olarak İlçemize yeni atanan Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Duran Datlı’ya bir ziyarette bulunduklarını ifade ederek gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundu.

CHP Kadın Kolları Başkanı Berber açıklamasında; “13 Aralık 2018 tarihinde CHP Samandağ İlçesi Kadın Kolları Başkanı Mali Müşavir Yüksel Berber ve yönetimi İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı İlçe sekreteri Hikmet Suadiye yönetim üyeleri Yılmaz Doğan Nebil Eryılmaz Kerim Karaca Önder Doğru Gürsel Can Belediye Meclis aday adayları Özcan Yılmaz ve Adnan Çıkar Şoförler Derneği Başkanı Mustafa Terzi ve partili üyelerle beraber Samandağ İlçesi Emniyet Müdürü’nü makamında ziyaret ettik.

Samandağ ilçemizde değerli emniyet müdürümüz Mustafa Ateş’in Hatay il asayiş müdürlüğüne terfi oluşundan dolayı boşalan görevine yeni emniyet müdürümüz Duran Datlı atanmış olup, yeni görevinde başarı dilek ve temennilerimiz için makamında ziyaret ettik.

Samandağ CHP ilçe Örgütü olarak her zaman Samandağ ilçemizin sorunları için bir arada çalışmaya hazırız. İfadelerinde bulunduk. İlçemizin öncelikli sorunu ile ilgili düşüncelerimizi, fikirlerimizi paylaştık CHP ilçe başkanı Av. Turgay Abacı ve Samandağ şoförler odası başkanı Mustafa Terzi bu konu ile ilgili çözüm odaklı fikirlerinizi emniyet müdürümüz ile paylaştık. Hatay il asayiş müdürlüğüne terfi olan sn. Mustafa Ateş’e yeni görevinde başarı diler, yeni emniyet müdürümüz Duran Tatlı’ya yeni görevinde üstün başarılar dileriz.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Hasan Dadük – Foto: Haber Merkezi