ÜST REKLAM

logo

reklam
01 Haziran 2017

“CHP İlçe Binasını Satarak Kime Hizmet Ediyorsunuz;


AT BİNENİN KILIÇ KUŞANANIN MIDIR?”
CHP Samandağ yenilikçiler grubu, dün gazetemize konuştu, CHP ilçe binasının satılmasına tepki göstererek kamuoyu ve basına açıklama yapan Grup, ilçemizin yıllardan beri sosyal demokratların kalesi olduğunu hatırlattı.

CHP Samandağ yenilikçiler grubu, “Samandağ CHP’nin kalesi olmuştur. Bunu da kimse yıkamayacaktır. Yaklaşık olarak on yıl önce büyük zorluklarla ve imkansızlıkların had safhada olduğu bir dönemde büyük bedellerle Samandağ halkına kazandırılan bu binanın her türlü toplantı ve eğitime uygun olmasına rağmen parti genel merkezinin finansal acil ihtiyacı yokken genel merkez yanıltılarak haraç-mezat kaçırılarak ihalesiz satılması bu güne kadar partimiz için oy veren Samandağ halkını derinden yaralamıştır. Merkezi bir binanın bitirilip partimize ve örgütümüze kazandırılması gerekirken tahmini değeri ne olursa olsun böyle bir binanın komik bir rakamla, öğrendiğimiz kadarıyla kirli siyasi alacak verecek ilişkileri ile satılmasına şiddetle karşı çıkıyor, kabul etmiyoruz.
Partimiz CHP’ye mal olmuş değerlerin satılması da bizleri son derece rencide etmiştir. Bizleri ayrıca üzen bu satışta ki ayak oyunlarında yerel yöneticilerimizin de alet olması. Sayın CHP yetkililerimizi partimize yakışmayan, partimize zarar veren bu tür uygulamaları ortadan kaldırmaya dönük çalışmalar ve araştırmalar yapmaya davet ediyoruz. CHP her zaman halkın ve partililerimizin yanında olmalıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına yakışanı hep beraber yapmalıyız”dediler.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli

 

 

Share
584 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?