CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN ERYILMAZ'A ZİYARET | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN ERYILMAZ’A ZİYARET

Bu haber 19 Nisan 2019 - 12:53 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.


Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekillerinden Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Samandağ Belediye Başkanı seçilen Av. Refik Eryımaz’a tebrik ziyareti gerçekleştirdiler.

18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 16.30’da gerçekleşen ziyarette CHP Hatay Milletvekilleri Başkan Eryılmaz’a yeni görevinde başarı dileyerek çiçek takdim ettiler. 

“Samandağ’ın Geleceğine Birlikte Sahip Çıkacağız”

Ziyaret sonrasında açıklama yapan Mehmet Güzelmansur; “ Samandağ Belediye Başkanımız sayın Refik Eryılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımıza başarılar dilerim. Samandağ’ına ve geleceğine birlikte hizmet ederek sahip çıkacağız.” İfadelerine yer verdi.

Tokdemir,; “ TBMM’de 24. Dönem Milletvekilimiz olarak da görev yapan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Samandağ Belediye Başkanı seçilen sayın Refik Eryılmaz’a Milletvekilimiz sayın Mehmet Güzelmansur ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledik. “dedi. 

Başkan Eryılmaz,  bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek milletvekillerine teşekkür etti.  Ziyarette, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran ve CHP İlçe Yöneticileri de hazır bulundu.

Haber: Aslı Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi

afdah.info

voir films