ÜST REKLAM

logo

reklam

ÇELİK VE KANAAT ÖNDERLERİ, ATA’YI ZİYARET ETTİ!

  1. dsc_3755-800x600

Hatay Valisi Erdal Ata nezaket ziyaretleri kapsamında, ilçemiz Samandağ’da yaşayan kanaat önderlerini makamında kabul etti.

Samandağ Kaymakamı Dr.Cahit Çelik eşliğinde gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Ata, ilimizin tüm renklerini bir arada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler sizi hep böyle görmek istiyoruz. Aramızda din farklılığı, mezhep farklılığı ya da köken farklılığı olabilir. Ama neticede hepimiz Türkiye Cumhuriyetinin birinci sınıf vatandaşıyız. Hiçbirimizin diğerinden üstün bir tarafı yoktur. Kim ki bunlardan dolayı bir ayrım yapmaya kalkıyorsa o kötü niyetlidir, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne zarar veriyordur. Sizlerin bu birliktelik tablosunun tüm topluma, hatta tüm dünyaya örnek olmasını arzu ediyoruz. Dünyanın değişik yerlerinde etnik ve mezhep kökenli tartışmaların yaşandığı günümüzde; insan sevgisi ekseninde birleşen ilimizin bu hoşgörü ikliminin tüm dünyaya dalga dalga yayılması ortak temennimizdir” dedi.

Birlik, beraberliğin önemine vurgu yapılan ziyarette kanaat önderlerimiz kabulünden ve bu güzel düşüncelerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkürlerini iletti.

Share
638 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?