ÇEKİLİŞTE YENİ TARİH: 15 ŞUBAT 2021 « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

ÇEKİLİŞTE YENİ TARİH: 15 ŞUBAT 2021

İlçemizde faaliyet gösteren ve gençlere destek olmak için amansız çaba gösteren Samandağ Spor Kulübü Derneği ve Meydan Spor Kulübü Derneği eşya piyongosu çekiliş tarihini ileri bir tarihe ertelediklerini duyurdular.


Samandağ Spor Kulübü Derneği ve Meydan Spor Kulübü Derneği çekilişi de Covid ‘dan nasibini aldı. Pandemi dönemi bilet satışlarını olumsuz etkilerken 31. 12. 2020 tarihinde NOTER huzurunda gerçekleşmesi beklenen eşya piyangosu ileri bir tarihe ertelendi.
Sporculara destek olmak amacıyla hayata geçirilmeye çalışılan çalışmada biletlerin satışının aksaması çekilişi de geciktirdi.
Kulüp yöneticileri konu ile ilgili çağrıda bulunarak; “ilçemizde satışa çıkan ve alacağınız her bilet, antrenörü, sporcusuyla, Hatay’da en çok kategoride mücadele eden, futbolda her kategoride şampiyonluğa oynayan bunun yanında voleybol ve atletizm takımları ile gençlere hizmet veren, ilçemizin gençleri için varını yoğunu ortaya koyan, gençlerin zararlı alışkanlıklardan uzak, erdemli ve spor ahlakına uygun bireyler olmaları için çabalayan Kulüplerimize büyük bir katkı sağlayacaktır. “Çorbada benim de tuzum olsun” diyorsanız; vereceğiniz destek daha iyi bir takım olma yolunda bize güç katacaktır. Şimdiden herkese teşekkür ederiz. İletişim için Yusuf Yatkın (Samandağ Spor): 0537 351 69 75 – 0541 678 06 12 / Özgür Doğru: 0505 453 86 58” dediler.
Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

BU AY ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket