ÜST REKLAM

logo

reklam

CAN; “MODERN MODAYI SAÇLARDA UYGULUYORUZ”

Doğayla İç İçe Mekan ‘Sahilist’ Yeni Yerinde…


İlçemizde Cemal Gürsel Mahallesinde faaliyet gösteren Sahilist Saç Tasarım Salonu iddialı saç tasarımları ve göz alıcı mekânıyla amaçlarının Samandağ’ında fark yaratmak olduğunu ifade eden Sahil Can sohbet ettik.

Saç tasarımında kendilerine oldukça güvendiklerinin altını çizen işletme sahibi Can konuşmasında; “Saç tasarımlarında en iyisini yapmak için çok çalışıyoruz ve bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. İlçemiz vatandaşlarının da bu saç tasarımlarını görmesini istiyoruz. Bizim işletmemiz daha önce burada değildi. Eski yerimizde geniş alanımız olmadığı için geniş bir yere taşındık. Önceki salonumla şuan ki salonum arasında pek bir uzaklık yok. İş alanımız büyüyünce bizde işimizi büyüttük, kalem ekledik. Artık Lazer, kalıcı oje, kalıcı protez tırnak cilt bakımı yapmaktayız. Bunların yanı sıra salonumuzda eğitimler vermeye başladık. Şuan birlikte çalıştığımız boya firması ile yaptığımız bir eğitimdir bu eğitim. Hem kendi salonumuzun hem de boyanın reklamını yapıyoruz. İsteyen ve dileyen herkese bu eğitimi verebiliriz.

Mekanın dizaynında gelince bizim kendi tasarımımız olsun istedik. Açıkçası doğayla iç içe bir mekan oluşturmak istedik. Bu anlamda mekanın dizaynını oluştururken daha çok doğal bir atmosferin olmasına dikkat ettik. Canlı ağaçları salonumuzun geniş yerlerine yerleştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz hem daha huzurlu hem de daha mutlu bir atmosferde kendilerini rahat hissettiklerini ifade ediyorlar. Oların olumlu tepkileri bizleri oldukça mutlu ediyor. Modern Modayı kadınlarımızın güzel saçlarında uyguluyoruz ve vatandaşlarımız oldukça memnun kalıyorlar. Dileyen ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm müşterilerimizi yeni yerimize bekliyoruz” dedi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
286 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?