logo

reklam

ÇALIŞMALAR İL GENLİNDE DEVAM EDECEK


Hatay Büyükşehir Belediyesi Park ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, şehrin estetik görünümüne katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.
Kent estetiğine büyük önem veren HBB ekipleri, Hatay’ın 15 ilçesinde kavşaklar ve ana arterler olmak üzere şehrin dört bir yanında çalışma yaptıklarını ve kentin estetik görünmesini önemsediklerini ifade ettiler. Ekipler, Dörtyol ilçesinin en işlek caddelerinden biri olan Çaylı Mahallesi’nin çeşitli bölgelerinde saksılı bank, ahşaplı banklar ve çöp kovaları da yerleştirdi.
Bitkileri büyük bir özenle toprakla buluşturarak şehrin estetiğine ayrı bir güzellik katan ekipler, çalışmalarının il genlinde devam edeceğini bildirdi.
HBB’DEN, MEHMETÇİĞE TAM DESTEK
Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Suriye’nin Afrin bölgesinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda Mehmetçik’e destek olmaya devam ettiğini bildirdi.
Geçtiğimiz günlerde sınır bölgesi ziyareti sırasında Hatay halkının yanlarında olduğunu ifade ederek askerlere moral veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bu kez ulaşım desteği sağlayarak Mehmetçik’in yüzünü güldürdü.
“Araç Filosunun %70’i Seferber Edildi”
Başkan Savaş’ın öncülüğündeki HBB Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Hassa, Kırıkhan ve Reyhanlı ilçeleri sınır bölgelerinde zor şartlarda vatani görevini yapan Mehmetçiklerin hareket hızını kolaylaştırmak ve arttırmak için araç filosunu %70’ini seferber etti.
Yetkililer, 7/24 askerin yanında olan HBB ekiplerinin, sınır bölgesinde yol açma, dolgu malzemesi nakliyesi, mevzi açma, helikopter pisti hazırlama ve kanal açma gibi birçok çalışmayı ara vermeden sürdürdüğünü ifade etti.

Haber Merkezi

Share
280 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?