ÜST REKLAM

logo

reklam

ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLENDİ

 

 Kültür Temel Lisesi Ve Doğru Adım Kolejin’de Beledioğlu Rüzgarı

Samandağ Doğru Adım Koleji, Samandağ Kültür Temel Lisesi ve Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Verimli Çalışma Da İleri Yöntemler” konulu seminer Samandağ Kültür Merkezin de yoğun katılım ile gerçekleşti.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu tarafından verilen seminere Samandağ Kültür Temel Lisesi ve Samandağ Doğru Adım Koleji öğrencileri katıldı. Öğrencilerin salonu hınca hınç doldurdukları seminer programında ayrıca  Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Okul Müdiresi Şekibe Harbalioğlu, Rehber Öğretmeni Gökhan Kul,  Samandağ Doğru Adım Koleji Müdiresi Aysel Sat, Eğitim kordinatörü Fevzi Durgun, Rehber Öğretmeni Ali Karadaş ve Okul öğretmenleri hazır bulundular.

Öğrencilerin baştan sona pür dikkatle dinledikleri Verimli Çalışma da İleri Yöntemler konulu semineri sunan Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu, yaptığı sunum ile  verimli çalışmanın nasıl olacağı  hakkında öğrencilere  tüyolar verdi, Öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Oldukça verimli bir seminere imza atan Samandağ Doğru Adım Koleji ile birlikte ortak bir çalışma yapmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Kültür Temel Lisesinden Linda Girişken ve Doğru Adım Kolejinden Fevzi Durğun Verimli çalışma da ileri yöntemler konusunda tüm sınıflardaki öğrencilere  faydalı bilgiler  veren Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu’na teşekkür ederek plaket ve çiçek takdiminde bulundular.

Share
191 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?