CAFE VE RESTORANLAR DENETLENDİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

CAFE VE RESTORANLAR DENETLENDİ

Bu haber 01 Mart 2022 - 18:24 'de eklendi ve 246 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların sağlığı için ilçe sınırları içerisinde bulunan cafe, restoran ve dönercilerde gıda, hijyen ve ruhsat denetimi gerçekleştiriyorlar.

Gıda Mühendisleri eşliğinde denetimleri gerçekleştiren Zabıta ekipleri, yaptıkları denetimlerde iş yerlerinde genel temizlik ve hijyen durumunu denetleyerek iş yeri ruhsatlarını da inceleniyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada ; “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından halkımızın sağlığı için ilçemiz sınırları içerisinde bulunan cafe, restoran ve dönercilerde gıda, hijyen ve ruhsat denetimlerimiz devam ediyor. Zabıta ekiplerimiz, tespit edilen eksikliklerin giderilmesi konusunda işyeri sahiplerine gerekli uyarılarda bulunuyorlar. Halkımızın sağlıklı gıda tüketimini sağlamak amacıyla denetimlerimizi sürdüreceğiz.’’ ifadelerine yer verildi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı