CADDE MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

CADDE MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU

Bu haber 08 Nisan 2022 - 11:59 'de eklendi ve 302 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi ekipleri, Atatürk Mahallesi Kemal Paşa Caddesi‘nde gerçekleştirdikleri çalışmaları tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduklarını açıkladılar.

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Mahallesi Kemal Paşa Caddesi’nde ömrünü tamamlamış ve deforme olmuş parke sökülerek zemin düzenleme çalışmalarının ardından beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada yeni yüzüne kavuşan caddenin mahalle halkına hayırlı olmasını diledi.

Başkan Eryılmaz, yaptığı açıklamada; “ Atatürk Mahallesi’nde oldukça işlek bir cadde olan Kemal Paşa Caddesi’ni asfalt ile buluşturduk. Asfalt ile kapladığımız yol sonrası caddemiz aynı zamanda modern bir görünüme de kavuşmuş oldu.

İlk gün ki aşkla hizmet üretmeye, ilçemizin tüm sorunlarını çözmeye, halkımıza modern, kalıcı, geniş ve refah yollar kazandırmaya devam edeceğiz.

Bu hususta emeği geçen Belediye ekiplerimize teşekkür ediyor, mahalle halkımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”  İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı