logo

reklam

CABAROĞULLARI: HALKA İNİN!

İlçemizde İnşaat Mühendisliği yapan CHP’nin içinde birçok dönem aktif görev almış Abdullah Cabaroğulları, Samandağ halkın çağrıda bulundu. CHP Samandağ İlçe Teşkilatına yüklenen çağrısında Cabaroğulları, seçim arifesinde olduğumuz şu günlerde CHP İlçe Teşkilatının sessizliğine bir anlam veremediğini belirtti.  

Cabaroğulları, “Samandağ halkının dikkatine!

CHP Genel Merkezi’nin talimatı bütün il ve ilçelerine Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliliklerine son başvuru tarihi 19.10.2018’olarak bildirilmiştir.

Buna rağmen CHP ilçe binamız bomboş, sessiz sedasızdır. Bu yönetim nerede? Geçmiş dönemlerde (2014) Serkan Topal, Refik Eryılmaz vs. göstermiş oldukları meclis üyeleri ile Mithat Nehir’in Samandağ’ında cirit oynamasına fırsat vermişlerdir. Bunu sonraki sohbetlerinde Sayın Serkan Topal, Refik Eryılmaz da itiraf etmişlerdir.

Şimdide bu ilçe ve yandaşları nerede saklanmış! Bu sessizliği onlara yakıştıramıyorum. Halka inip Samandağ’ına en uygun bir Başkan ve Meclis Üyesi seçilmeli. Halktan saklananı halk kabul etmeyecektir!

4 Milletvekili ve ilçe halkına sesleniyorum; pişman olacaksınız!

Halktan gizli bir siyaset yapıyorsanız, halka ihanet ediyorsanız ALLAH belanızı verecek. Deniz Baykal sayesinde İlçede 30 sene gerçek dürüst CHP yönetimi görmedim. Bunun meyvesini zaten şuanda yiyor!  Haklarımızı helal etmiyoruz!

Fakat bu dönem CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, inşallah sizleri dinlemeyecek ve hüsrana uğrayacaksınız. Böyle güzel olmayan hareketlerde bulunmayın! Ankara’ya elinizde liste ile gitseydiniz daha doğru olmaz mıydı?

Bir bakarsınız karşınızda dürüst Bağımsız Aday göreceksiniz. Benim size tavsiyem hemen halka inin!” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

Share
149 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?