ÜST REKLAM

logo

reklam
18 Aralık 2019

CABAROĞULLARI, GÜMBÜR GÜMBÜR

İlçemizin İnşaat Mühendislerinden Abdullah Cabaroğulları, Belediye Başkanına, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı yanı sıra diğer parti başkanlarına seslendi.

İlçemizin İnşaat Mühendislerinden Cabaroğulları, revize imar planının Samandağ’ına zarar vereceğini ifade ederek İlçemiz parti teşkilat başkanlarına seslendi.   

Turgay Abacı nezdinde tüm parti başkanlarına seslenen Cabaroğulları; “Samandağ’ın en yüksek Mevkiisi CHP’in İse İlçe Başkanı Tugay Abacı, İlçe Başkanlığı için gereken uğraşı verdin. Bu anlamda sana ve diğer yetkililere sesleniyorum. Samandağ’ın can damarı olan imar planı İlçemizi bitirmektedir. Kuvvetinizi göstererek Samandağ’ı kurtaracak şekilde bu konuda çalışma yapmanızı ve imar planını durdurmanızı veya en adaletli bir şekilde düzeltmenizi istiyoruz. Yoksa Samandağ’ına bakacak yüzünüz kalmayacak. Samandağ’da yetki sahibi olan Hatay Milletvekilleri; Serkan Topal, Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir, Suzan Şahin, Barış Atay Mengüllüoğlu, Lütfi Kaşıkçı, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı ve Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın bu konuya el atmalarını istiyoruz. Halka yanlış yapıp kaçmayın. Sonunda yakalanırsınız” ifadelerine yer verdi.

Share
710 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?