ÜST REKLAM

logo

reklam
09 Mayıs 2017

BYASLAN’DAN TEŞEKKÜR

 

 

Hatay da düzenlenen 1. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul fuarında gayrimenkul danışmanlığı alanında tek stant olan 1APlus ByAslan Gayrimenkul ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. Hatay Büyük Şehir Belediyesi ve Meslek Odaları tarafından 1. si düzenlenen fuara Hatay halkının yoğun ilgisi vardı.

Gayrimenkul sektöründe atılım yapan ByAslan Şirketler gurubu adına konuşan Yusuf Aslan “gayrimenkul ve inşaat sektörünün bu tarz fuarlara ihtiyacı olduğunu ve halkın bu fuarlar sayesinde gayrimenkul alanında daha fazla yatırım yapacaklarını dile getirdi, aynı zamanda fuara katılan diğer firma sahiplerinin birbirleriyle etkileşim halinde olacaklarını ve fuarın piyasaya hareket getireceğine inandıkarını aktardı.

ByAslan Gayrimenkul olarak emlak sektöründe farklı modellerimizi ve çalışma sistemini daha geniş kitlelere ulaştırabildiğimiz bir fuar oldu. Özellikle yeni satış modeli olan satamazsak satın alırız modelinin halk tarafından yoğun ilgi gördüğünü ve benimsemiş olduğunu görmek bizi onurlandırmıştır. 5 gün boyunca Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarının da ilgi odağı olan Byaslan Şirketler Grubu olarak özel davetimizi kırmayıp bizleri onurlandıran başta Mv.Sn: Serkan Topal,,Samandağ Belediye Başkanı Sn: Mithat Nehir, eski Mv. Sn:Refik Eryılmaz, Samandağspor kulüp başkanı Sn:Yusuf Yatkın ve değerli sporcu arkadaşlar standını ziyaret eden tüm misafirlerimize sizlerin aracılığınız ile sukranlarımızı sunuyoruz”dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
710 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?