BY ASLANDAN SPORA DESTEK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

BY ASLANDAN SPORA DESTEK

Bu haber 19 Haziran 2017 - 10:08 'de eklendi ve 94 kez görüntülendi.

 

 

 

İlçemizde kurulduğu günden bu yana kültür ve sanata verdiği destekle adından söz ettiren ByAslan Şirketler Grubu bu defa spora verdiği destekle Samandağlı gençlere sahip çıkıyor. ByAslan Şirketler grubu 2017-2018 sezonu Samandağ sporun forma sponsoru oldu.

Geçtiğimiz günlerde Samandağ spor başkanı Yusuf Yatkınla bir araya gelen ByAslan Şirketler Grubu sahiplerinden Yusuf Aslan Samandağ spor için hazırlamış olduğu formaları Kulüp Başkanı Yatkına takdim etti. Aslan, ByAslan Şirketler Grubu 2 yıla yakın bir süredir ilçemizde faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında sadece ticari anlamda değil Samandağ Halkına sosyal, kültürel, sanatsal alanda verdiğimiz desteği şu anda spor alanında da gençlerimize sahip çıkarak devam ettiriyoruz. Samandağ sporun elde ettiği başarılarla il ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Bu başarıda başta Kulüp Başkanı yöneticileri ve sporcuların özverileri ile elde edilmiştir. Bu başarıdan ötürü ByAslan Şirketler Grubu olarak gençlerimizi kutlar ve başarılarının devamını dileriz. Yeni başarılar için gençlerimizi sahiplenmemiz gerektiğine inanıyoruz” dedi.

Formaları teslim alan Samandağ Spor Kulübü Başkanı Yusuf Yatkın: “ByAslan Şirketler Grubunun bu desteği ve örnek davranışından dolayı Kulübüm ve sporcularım adına teşekkür ediyorum. Bu duyarlı davranışların çoğalması yetenekli Samandağ gençlerinin çok daha büyük başarılara imza atmasına vesile olacağına yürekten inanıyorum.  Samandağ Spor önümüzdeki sezona çok daha iyi hazırlanarak bu desteği verenleri ve Samandağı mahcup etmeyecektir” dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru