ÜST REKLAM

logo

reklam

AMACIM, SAMANDAĞSPOR’U ZİRVEYE BASAMAK BASAMAK TAŞIMAK.

By Aslan’dan Samandağspor’a Destek Konseri Gerçekleşti…

İlçemizde kurulduğu günden bu yana kültür ve sanata verdiği destekle adını duyuran By Aslan Şirketler Grubu Samandağspor’a verdiği destekle Samandağlı gençlere sahip çıkıyor. Samandağspor’a destek amacı ile By Aslan Grup ana sponsorluğunda, Samandağ Belediyesi ve yerel sponsorların desteği ile Ahmet Aslan konseri gerçekleşti. Konser, Samandağ Belediyesi Yeni çarşı salonunda yapıldı.

Sanata ve spora her zaman önem verdiklerini ve bu alanlarla ilgilenen Samandağ gençlerini her zaman destekledikleri dile getiren By Aslan Şirketler Grubu sahiplerinden Yusuf Aslan; “ Değerli dostlar hepiniz hoş geldiniz. Bir ilçenin, bir ilin, bir ülkenin geleceği ve asıl sahipleri gençlerdir. Yaşadığımız süre boyunca yapılması gereken en büyük yatırım gençlere yapılan yatırımlardır. Bu anlamda By Aslan Şirketler gurubu olarak ilçemizde faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri bunun bilincinde olup elimizden geldiğince kültüre, sanata, spora desteklerimizi esirgemedik ve bundan sonraki süreçlerde de esirgemeyeceğiz. Geçmişten kalan bir hayalim vardı. Bu hayalim gençlerimize iyi bir gelecek sunabilmek, onların umutlarına bir merdiven olmak ve onları zirveye basamak basamak taşımak. Çünkü bu dünya onların ve yaşadığımız ortamı daha yaşanılabilir hale getirmek, onları daha ferah, daha düzenli ve daha iyi bir dünya bırakmak bizim görevimiz. Varsın umudun topukları çiğnesin tepemizi. Sevinçlerinin altında gür akan sel olan heyecanlarına köprü olmak.

Son dönemde başarıdan başarıya koşan ilçemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden Samandağ spor kulübünün başta futbolcuları olmak üzere yönetim kuruluna ve başkan Yusuf Yatkın’a bu güzel duyguları yaşattırdığı için teşekkür ediyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklerimizde başından bu yana bizimle tek yürek olan Samandağ halkına ve salonu dolduran siz dostlarımıza şükranlarımı sunarım” ifadelerinde bulundu.

Samandağlı gençlerin sporda üst seviyeye gelmesini isteyen ve her anlamda sporcuları destekleyen By Aslan Şirketler Grubu sahiplerinden Yusuf Aslan, Samandağspor için bir konser etkinliği düzenleyerek önceki Yeni Çarşı Konferans Salonunda Ahmet Aslan’ı ağırladı.

Gerçekleşen konsere Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız ve By Aslan Şirketler Grubu sahibi Yusuf Aslan, ADD Samandağ Şube Başkanı Atiye Sönmez Erdoğdu, Samandağspor Başkanı Yusuf Yatkın ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Haber: Ali Doğru

Foto.Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Share
497 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?