ÜST REKLAM

logo

reklam
13 Mart 2017

By Aslan Halkımızı Sanat İle Buluşturmaya Devam Ediyor …

 

 

SEVİNÇ ERBULAK VE FIRAT TANIŞ ‘AYRILIK’ İLE GÜLDÜRECEK

Ünlü isimler Samandağ’ına gelmeye devam ediyor. 18 Mart 2017 Cumartesi günü saat18:30’da Samandağ Çarşı Konferans salonunda ana sponsor BYASLAN şirketler grubunun katkılarıyla

Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın görkemli oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen ‘Ayrılık’, tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

ANA SPONSPOR BYASLAN ŞİRKETLER GRUBUNDAN SANATA DESTEK

Byaslan 1 A Plus Adına Yusuf Aslan  yaptığı açıklamada Sanata desteği kendine görev bilen BYASLAN şirketler grubu sosyal ve kültürel etkinliklerde gençlere desteğinin süreciğini söyledi.

‘Ayrılık’, budalalık ve uyumsuzluklar üzerine kurulu, çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutan, izleyicisini şaşırtan, kucaklayan, onun zekasını önemseyen bir komedi. Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ı aynı sahnede buluşturan oyun, bu mizah büyütecinden kendi hayatımızı gözleme imkanı veriyor.

Bir yıl önce ayrılmış bir çiftin bir yıl aradan sonra bir araya gelmesiyle giriştikleri evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmeceyle yüklü bir sorgulamasında bir araya gelen, Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış, bu oyunla gülümsetmeye hazırlanıyor.

Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın görkemli oyunculuklarını aynı sahnede birleştiren ‘Ayrılık’, bir yıl önce ayrılmış bir çiftin bir yıl aradan sonra bir araya gelmesiyle giriştikleri evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmeceyle yüklü bir sorgulaması…

-İddialı bir komedi-

Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış gibi iki iddialı isim, usta kalem Behiç Ak’ın yazdığı “Ayrılık” adlı komedi oyunu için aynı sahnede buluşuyor! Tiyatroevi tarafından sahneye konan sezonun en iddialı komedisi “Ayrılık” oyununun Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk üstleniyor. Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın görkemli oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen “Ayrılık”, boşanmış bir çiftin ayrıldıktan bir yıl sonra bir araya gelmesiyle giriştikleri, evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmece yüklü bir sorgulaması… Behiç Ak mizahının en belirgin izlerini taşıyan “Ayrılık”; budalalık ve uyumsuzluklar üzerine kurulu, çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutan, izleyicisini şaşırtan, kucaklayan, onun zekasını önemseyen bir komedi.  Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ı aynı sahnede buluşturan oyun, bu mizah büyütecinden kendi hayatımızı gözleme imkanı veriyor. Sahne tasarımını Başak Özdoğan’ın, ışık tasarımını Emrah Sürücü’nün, müziklerini Ebruli Muharrem’in, afişini Emre Duygu’nun yaptığı “Ayrılık”ın fotoğraflarını ise Dilan Bozyel çekti.

Haber-foto:Ümit sağaltıcı

Share
765 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?