ÜST REKLAM

logo

reklam

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMA HEDEFİNDEYİZ

Jan ve Suphi Beyluni Lisesi Büyük Değişime Uğradı

İlçemizde faaliyet gösteren ve bir çok öğrenciyi faklı farlı üniversitelere yerleştirerek eğitim kalitesini yükselten Jan ve Suphi Beyluni Lisesi Okul Müdürü Sıtkı Aksoy, yeni imajıyla eğitim noktasında daha büyük başarılara imza atma hedefinde olduğunu belirtti.

Konu üzerine gazetemize konuşan Müdür Aksoy; “Üç idareci 1083 öğrenci 2 binada eğitim veriyoruz. Okulun fiziki koşullar önceki koşullara göre büyük değişime uğradı. 200 barajıyla TEOG’tan aldığımız öğrenciyi şimdi simdi 370’le alıyoruz. Jan ve Suphi Beyluni Lisesi önceki yıllarda disiplininden dolayı sıkıntı çıkıyordu. 2 seneden bu yana hiçbir disiplin suçu işlenmedi. Onun dışında kültürel ve sportif aktivitelere daha çok zaman ayırıyor öğrencilerimiz.

“Öğrencilerimize Paylaşmayı Öğrettik”

Okulumuza kitap değişimi köşesi yaptırdık. Öğrencilerimiz burada kitapları alıp değiştirebiliyor ve kitaplardan yararlanabiliyorlar. Bu durumda maddi durumu kötü olan öğrencilerimizde farklı kaynaklardan yararlanabiliyor. Değim yerindeyse öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle de daha iyi bir okul olmaya çalışıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
208 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?