“BÜTÜN HALKIMIZ GRUP YORUM KONSERİ İSTİYOR” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“BÜTÜN HALKIMIZ GRUP YORUM KONSERİ İSTİYOR”

Bu haber 09 Haziran 2020 - 16:48 'de eklendi ve 885 kez görüntülendi.

Grup yorum halk konseri için kaymakamlığa başvuru yapıldı.

Evvel Temmuz Grup Yorum Halk Konserini organize eden Grup Yorum Gönüllüleri ve Organizatör Semir Sahillioğulları her yıl geleneksel hale getirilen Evvel Temmuz “Gurup Yorum” festivalinin bu yılda yapılması için Samandağ kaymakamlığa dilekçe ile başvurduklarını açıklarken, ‘Grup Yorum’u kendi gününde, kendi saatinde, halkla, halk festivalinde buluşturmak istiyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Kaymakamlığa dilekçeyi teslim eden Grup Yorum Gönüllüleri ve Organizatör Semir Sahillioğulları “İlçemizde her yıl geleneksel hale getirilen Evvel Temmuz Festivali halk konseri Grup Yorum konserinin bu yılda yapılması için Samandağ Kaymakamlığına dilekçe ile müracaat ettim. Her yıl gerçekleştirdiğimiz Grup Yorum konserde 5şu ana kadar hiçbir olumsuz olay veya kavga yaşanmamıştır. Alkol alanları bile konsere almıyorduk. Gurup yorum konseri en kalabalık ve en güvenli konser haline geldi. Bütün Halkımız bu konseri istiyor. Samandağ kaymakamlığından ve yetkililerden isteğimiz bu konserin gerçekleşmesidir” dedi.

Bütün halkının Grup Yorum konserinin gerçekleşmesini istediğini dile getiren Sahillioğulları “ biz başvuru sürecinde Kaymakamlık ve Emniyet talep ettiği için daha önce kullandığımız bir afişi güncelleyerek başvuru yaptık. Süreci de şeffaf bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz, biz sadece sorun istemiyoruz, bu nedenle il ve ilçe makamlarına defalarca bildirimde bulunduk. Biz bu halka bir söz verdik, Grup Yorum’u kendi gününde, kendi saatinde, halkla, halk festivalinde buluşturmak istiyoruz. Şu an karşılaştığımız herkes konserin yapılacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Bu coşkuyu başka yerde görmeniz mümkün değil” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı