ÜST REKLAM

logo

reklam

“BURSA VE SAMANDAĞ İPEĞİNE SAHİP ÇIKALIM”

Sanat Güneşi Zeki Müren’i anma etkinliklerinde ödül alan Hatay Madam Seta İpekçilik sahibi Sibel Kara Keskin, Samandağ ile Bursa ipeğine sahip çıkılması gerketiğine vurgu yaptı.

Yıldırım Belediyesi Kent Konseyi ve Tarkan Acar’ın Sanat Güneşi Zeki Müren’in 21. Vefat Yıl dönümü nedeniyle Organize ettiği etkinlik Kapsamında Defileler ve Konserler halk tarafından ayakta alkışlandı.

İlk Bölümde İzmir’den Diva Sposa’nın Özel Tasarımlarını ve İkinci Bölümde İstanbul’dan Recep Demiray İmzalı Özel Koleksiyonu tanıtan Profesyonel Mankenler, Bursa Moda Sevenlere Keyifli anlar yaşattı.

Sunuculuğunu Esra Sönmez’in Üstlendiği Defile Organizasyonunda Türkiye’nin Gözde Mankenleri Diana Ospyenko, Tuğba Ünal, Ecem Öztürk, Gizem Albayrak, Gamze Terim, Deniz Ispanakçı, Büşra Özdemir, Gamze Avşar, Gul Sattarova, Neslin Kaya, Burcu Cevher, Elif Ay, Muhalit Yalçın ve Tuğçe Ergişi Podyumda İzleyenleri adeta büyülediler.

Gecenin Erkek Giyim Defilesinde, Sonbahar – Kış Modası Başarılı Erkek Mankenler Faruk Demirtaş, Tayfun Erdoğan, Rahman Özdemir ve Kağan Fidan tarafından tanıtılarak beğeni topladılar. Zeki Müren Anısına Başarılı Sanatçılar, Reyhan Cansu, Nil Çaçan ve Soydan Girgin Sahnede Konser vererek Bursalılara Eğlenceli dakikalar yaşattı.

İpeğimize Sahip Çıkalım…

Zeki Müren ödül töreninde konuşan Madam Seta İpekçilik Sahibi Sibel Kara Keskin “Benim bir çabam ve uğraşım var size iletmek istediğim. Unutulmaya yüz tutmuş Samandağ ipeğini yaşatmak geliştirmek, elimden gelen her şeyi yapmak için kendi kendime söz verdim. Sizden de rica ediyorum, Bursa’nın ipeği lütfen ölmesin, özellikle koza ipeği ölmesin. Benim çabam çok büyük, lütfen sizden de bir çaba istiyorum; çünkü bu ipek çok değerli katma değeri yüksek bir ürünümüzdür. Buna sahip çıkalım” dedi.

Haber Merkezi

Share
600 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?