"BU SESSİZLİĞİN BİR SEBEBİ OLSA GEREK" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“BU SESSİZLİĞİN BİR SEBEBİ OLSA GEREK”

Bu haber 19 Aralık 2018 - 9:03 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

 

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Adayı Özcan Yılmaz,  HDP bileşenlerinin mevcut belediye yönetimi ile geçmişten gelen ilişkilerinin varlığının her daim izaha muhtaç bir gündem oluşturduğunu bu durumun şu sıralarda yeniden dillendirildiğini, konu üzerine, HDP’li bir tek yetkiliden olumlu olumsuz hiçbir açıklama gelmediğini vurgulayarak açıklamada bulundu.

Meclis Üyesi adayı Yılmaz açıklamasında; “HDP bileşenlerinin mevcut belediye yönetimi ile geçmişten gelen ilişkilerinin varlığı her daim izaha muhtaç bir gündem oluşturmuştur, Samandağ’da. Bu aralar, yine bir seçim arifesinde, yine bu yönde iddialar gündeme geliyor ve halen de üst perdeden dillendiriliyor…

Düşünüyorum da, adayların belirlenmek üzere olduğu şu vakitlerde birileri kalkıp, “HDP’nin Samandağ bileşenleri, mevcut belediye başkanının dışında bir aday adayı adına kulis yapıyor, birilerine ricacı oluyor” şeklinde bir söylemde, bir iddiada bulunsa, HDP cephesinde ne olurdu acaba? Bir fikriniz var mı?

HDP’nin tüm Samandağ bileşenlerinden “bu iddialar doğru değildir, bizim bu yönde bir çalışmamız yoktur, biz ilkesel olarak bilmem ne bilmem ne….” şeklinde bir açıklama gelir miydi, gelmez miydi…?

Bence çok kalmaz en geç 10 dakika içinde yazılı, sözlü ya da her türlü gelirdi ve defalarca, günlerce her yerde işlenirdi…

Ancak ne hikmetse HDP’nin Samandağ bileşenlerinin, mevcut belediye başkanı adına bu yönde bir çalışma yaptığına dair türlü türlü iddialar günlerdir dillendirilmesine rağmen ilginçtir, HDP’li bir tek yetkiliden olumlu olumsuz hiçbir açıklama gelmemiştir… Kamuoyunun ve de özelikle HDP’ye gönül vermiş dostların takdirinden kaçmayacağına inandığım bu sessizliğin bir sebebi olsa gerek…(?) Bizler dün de dedik, bugün de diyoruz, Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki yetim hakkına göz diken, rant hesaplarına aracılık eden ve her türlü değeri ayaklar altına alan bu fütursuzluk, halk tarafından Mutlaka Bozulacak. “ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi