ÜST REKLAM

logo

reklam
09 Ocak 2017

BU REZİLLİĞİN SORUMLUSU KİM?

stadyum-3 stadyum-1

Samandağ İlçe Stadına giden yolun içinde bulunduğu bu rezaletin haberini aylar öne de yapmıştık. Ancak görüyoruz ki aradan o kadar zaman geçmesine rağmen bir arpa boyu kadar olsa bile yol alınmamış.

Geçtiğimiz günlerde İlçemize gelen Mersin Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi hentbol takım oyuncuları, tanık oldukları bu rezalet karşısında oynayacakları maçları unutup, karşılaştıkları rezaleti konuşur oldular.

İlçemizin, Hatay’ın marka bir ilçesi olduğunu bildiklerini ancak karşılaştıkları durumun bunun tam tersini söylediğini ifade etmişlerdi.

Konuk üniversiteler, ilçemizde kaldıkları üç günlük süreçte çok sayıda eşilmiş yol, sokak ve cadde gördüklerini belirtirken, sportif faaliyetler için kullanılan bu yolun bu durumda olmasının daha da üzücü olduğunu ifade etmişlerdi.

Bu durum, dün, bugün ve yarın da bu yolu kullanacak olan ilçemiz kulüpleri içinde geçerli. İlçemiz kulüpleri stada her gittiklerinde bu manzara ile karşılaşınca isyan ettiklerini ifade ederken, bu rezilliğin bir an önce giderilmesi için yetkililere seslendiler.

Share
810 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?