ÜST REKLAM

logo

reklam
07 Ocak 2017

BU NASIL REZİLLİK?

15910246_636045863246122_203496195_n 

BU NASIL REZİLLİK?

Mevsim koşulları gereği son günlerde ara vermeden devam eden yağış ve yöneticilerin duyarsızlığı nedeniyle ilçemizin her mahalle, sokaklar ve caddeleri kullanılamaz hale geldi.

Vatandaşların yüksek sesle dillendirdikleri yolların kötü durumu her geçen gün biraz daha kötüleşirken vatandaşlarında isyanı büyüyor.

Haber merkezimize hemen her mahalleden yağan ihbarlarda yolların ne denli kötü olduğunu ortaya koyuyor.

Yerel Yöneticiler kendi sorumluluk alanlarında bulunan yoların bakım ve onarımına başlamak için yağışlı havanın sona ermesini beklediklerini belirtirken , Gazetemiz Haber Merkezini arayan ve Çöğürlü Mahallesinde  yolun yağıştan dolayı göle döndüğünü belirten vatandaş,  “anlamıyorum elektrik faturasını ödeme, su faturasını ödeme; elektriğin – suyun hemen ışık hızıyla kesilir. Vergini ödeme faiziyle alırlar. Söz konusu halka hizmet olunca bir birlerini suçlarlar. Hatay genelinde yolların bir kısmı çok güzel şekilde asfaltlanırken bir kısmı ise araçların geçişine müsaade etmiyor. Kışın yağmurun yağmasıyla birlikte yollarımız ya çamur deryasına dönüyor, yada gördüğünüz gibi arkları olmadığı için göle dönüyor. Elimizde sihirli değnek yok diyenler, işlerine geldiğinide tarlaya giden yola bile asfalt dökebiliyor. Şuanda biz Çöğürlü Mahallesi sakinleri olarak Belediye Yönetimine buradan sesleniyoruz; Oturduğunuz koltuğun hakkını verin. Bizden oy talep etmeye gelirken nasıl yağmur çamur dinlemediniz, şimdi de vatandaşın sorununu çözmek için aynı hassasiyeti gösterin.

Bugün basın aracılığıyla sesleniyoruz, yollarımızın sıkıntılarını çözün!”ifadesinde bulundular.

Share
1016 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?