BU MU SEVGİNİZ! | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

BU MU SEVGİNİZ!

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 10:30 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

İlçemiz General Şükrü Kanatlı Mahallesinde Hatay Büyükşehir tarafından Samandağ Belediyesi’ne tahsis edilen Kentpark’ta kamufle edilmiş baz istasyonlarının yerleştirilmiş olması hayrete düşürdü. Özellikle de halka tahsis edilen ve çocukların içerisinde oyun oynayacakları bir alanda baz istasyonlarını görmek Bu mu Samandağ’a olan sevginiz dedirtti.

General Şükrü Kanatlı Mahallesi Muhtarı İnal Kazan, konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundu.  

Muhtar Kazan; “Kentpark adı altında Büyükehir’in Samandağ Belediyesine tahsis ettiği ilk park alanıdır. Ama gelin görün ki bu parkın içerisinde anıtsal olarak kamufle edilmiş iki tane baz istasyonu bulunmaktadır. Ben buradan Lütfü başkanıma seslenmek istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda beraberdik. İnsanlara ve Samandağ halkına çok değer verdiğini ifade etti. Özellikle Samandağlıları da çok sevdiğini ifade etti. Bırakın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bir sağlıkçı olarak çocukların oyun alanı, yetişkinlerin ise dinlenme yeri olan bir yerde baz istasyonu merkezi olmasına gönlü razı ise eyvallah. Ben İlçemiz halkı adına bu baz istasyonlarının buradan kaldırılmasını kendisinden talep ediyoruz. Bu konuda daha duyarlı olmalarını bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kentpark’taki baz istasyonlarına incelemede Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Selman Kahlıoğulları ve Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürü Önder Şimşek’te yer aldı.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films