logo

reklam

“BU KOLTUĞU NEDEN BU KADAR İSTİYOR ?”

Selim KAMACI, Samandağ Belediye Başkanının emanetlere ihanet ettiğini belirtti.

Haber Merkezimize yolladığı açıklamada KAMACI; belediye başkanının 9,5 yıldır kendisini işe alan halka karşı, kibirli davrandığını, halkı hor görerek tepeden baktığını, halkın aklı ve bilgisi ile alay ettiğini, açıklayarak Belediye Başkanının bencil davrandığını beyan etti. ve Mithat Nehir’in neden yeniden aday olmak istediğini açıkladı.

KAMACI açıklamasının devamında, “Değerli Samandağ Halkı: Sizi temsil etmek, size ait kaynakları refahınızı ve yaşam kalitenizi arttıracak plan, proje ve bu yönde harcama yapmak üzere seçtiğiniz, Belediye bütçesini emanet ettiğiniz, iş verdiğiniz sigortasını ödediğiniz M.Nehir 9,5 yıldır size karşı olan sorumluluğunu suistimal etmiş, görevini kendi lehine kullanmış, emanetlerinize ihanet etmiştir.

Bunlar yetmezmiş gibi 9,5 yıldır kendisini işe alan halka karşı, kibirli davranmış, halkı hor görerek tepeden bakmış, halkın aklı ve bilgisi ile alay etmiş, bencil davranmış bulunmaktadır.

Çok sevdiği Belediye başkanlığı koltuğu kendisine aitmiş gibi yapışarak randevu almadan korumalar ile sekreterlerden izin alınmadan halk ile görüşmeyi reddetmiştir. Siyah camlı makam arabasından inip halka merhaba demeyi bile kendine ZUL görmüştür.

Makam aracının camını indirip el sallamayı dahi kendisine enginlik sayacak kadar ukalalık etmiştir.

Değerli Samandağ halkı:

GÖZÜNÜZ AYDIN: Makam, mevki sarhoşluğu ve engin karakter yapısından kaynaklı ego tatminleri ile geçen 9,5 yıl aradan sonra Mithat NEHİR Mahalle ziyaretleri,ev ziyaretleri yapmaya başlamış bulunmaktadır.M.nehir’in sizlerin ziyaret etme lütfunden dolayı davulu zurnayı,adakları hazırlayın.

M.Nehir’in bu beklenmeyen acayip halk ziyaretleri çıkışının altında yatan sebep nedir? Diye merak etmişsinizdir. M.Nehir Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin akabinde yerel seçimlerin erkene alınacağının kokusunu aldı.

Daha da önemlisi C.H.P. M.Nehir’in siyasi anlamda kabarık dosyasından kaynaklı olarak Samandağ Halkına yakışmayacağının kanaatine vardığını ve C.H.P’nin onu tekrar aday yapmayacağının haberini almış bulunmaktadır.

Bu sebeplerle paniğe kapılan M.Nehir sizleri halkı ziyaret ederek kendisi,eşi veya kayınçosu ayrı bir partiden veya bağımsız olarak aday olursa halkta karşılığının olup olmadığını kontrol etmeye çalışmaktadır.

Bu koltuğu neden bu kadar istiyor diye merak ederseniz M.Nehir ve ekibi Samandağ’ını yönettiği sürelerde yaptığı yanlışlıkların, fesadın, ihalelerin, harcamaların, kurulan Vakfın, işçi alımlarının, borçlanmaların, AVM’lerin rezidansların gayrimenkul satışlarının, araç alımlarının, inşaatların v.s.hesabını vermemek için AKLANMASI (İbra edilmesi gerekiyor)Yeni seçilecek meclis eski meclisi AKLAMAZ ise hesaplar yeniden incelemeye alınacak ve açıklar oraya çıkacak korkusudur.

Elde ettikleri servetin Samandağ Halkına geri ödeyecekleri korkusudur.

Hesap vermek zorunda kalacakları korkusudur. halk nezdinde bittikleri korkusudur.

Hiç kimse bize selam dahi vermeyecek korkusudur.

Değerli Samandağ Halkı:

Bu sebep ile İlçemizi yönetmeye talip olacak yeni başkan ve meclis üyelerinden haklarınızın geri iadesini istemenizin vazgeçilmez ve öncelikli talep olması fevkalade ehemmiyet içermektedir.

Bu sayede edenin yanında kar kalmaz yeni gelecek yöneticilere de ibret olur.

Görevlerini doğru yapmaları sağlanır. Yeni ve temiz bir başlangıcın yolunu açmış oluruz.

Sevgi ve saygılarımla”dedi.

Haber Merkezi

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?