ÜST REKLAM

logo

reklam

BU KADARINA DA PES!

 

İçeriğinde skandal ifadelerin ve örneklerin yer aldığı dini içerikli kitaplar, ilkokullarda dağıtılmaya devam ediyor. En son örnek Ordu’dan!
Ordu Perşembe’deki A. İlkokulu’nda 6-10 yaş arası çocuklara, Allah korkusunu bir cinsel istismar girişimiyle anlatan ‘Peygamber’imizinden Dini Hikayeler’ adlı öykü kitabı dağıtıldı.
‘Peygamber’imizinden Dini Hikayeler’ başlığıyla ensest ve cinsel istismar hikayeleri anlatan kitap, Milli Eğitim Bakanlığı’nın izniyle stant açılarak dağıtıldı. Mürşide Uysal’ın kaleme aldığı öykü kitabının ilk önce 5 liraya satıldığı, alan olmayınca bedavaya dağıtıldığı öğrenildi.
‘Amcamın güzel kızı vardı’
Gazeteci Mustafa Hoş tarafından sosyal medyadan paylaşılan kitabın içeriğinde ise şu skandal ifadeler yar alıyor: “Amcamın güzel kızı vardı. Onu herkesten çok seviyordum. Ona yaklaşmak istedim. Ama bana yüz vermedi. Bir süre sonra kıtlık oldu. Amcamın kızı bana geldi. Açlık ve yoksulluk içinde olduklarını söyledi ve benden yardım istedi. Ona, kendisini bana teslim etmesi karşılığında yüz yirmi altın verdim. Kabul etmek zorunda kaldı. Arzuma kavuşacağım sırada bana: Allah’tan kork! Allah’ın yasakladığı şekilde bana sahip olma, dedi.”

Haber Merkezi

Share
510 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?