logo

reklam

BU GÜLÜMSEME ÖMRE BEDEL

İlçemizde Eğitim Veren Gökkuşağı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, yılsonu etkinlikleri kapsamında minik öğrencilerin hazırladığı karne şenliği renkli görüntüler oluşturdu. Kutlamaya öğrenciler, veliler ve kurum çalışanları katıldı. Kutlama Akkuş At Çiftliği Ve Binicilik Merkezine götürülen öğrencilerin at binmesi ile son buldu. Öğrencilerin at üzerindeki kocaman gülümsemesi, ailelere duygulu anlar yaşattı. 

Kurumda yapılan kutlamada, kurum öğrencilerinin karnelerini almalarının ardından konuşma yapan kurum Fizyoterapisti Bircan Bal, programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Özel  Eğitimin önemine değinen Bal, “eğitim çalışmalarımıza özel eğitime ağırlık vererek devam ediyoruz. Eğitimde önemli bir noktaya gelmek istiyorsak ayrım gözetmeksizin her bireye bu fırsatı sunmalıyız’ dedi.

Baş Öğretmen Atatürkün, “Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur’’ cümlesini hatırlatarak bu anlamda eğitim hizmeti sunmuş olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Can, ‘Eğitimli, birikimli bireyler yetiştirmek istiyorsak özel eğitimden başlayarak eğitimin  her aşamasında hem fiziki hem de kalite olarak eğitim hizmetini artırmalıyız’ dedi.

Gökkuşağı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri karnelerini öğretmenlerinden aldıktan sonra, özel olarak temin edilen araçlarla ilimizde faaliyet gösteren Akkuş At Çiftliği Ve Binicilik Merkezine geçtiler. Şenliğe aileleriyle birlikte devam eden öğrenciler, yorucu geçen bir eğitim sezonunu at binerek üzerlerinden attılar.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
335 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?