ÜST REKLAM

logo

reklam

Bu düğün, bir başka düğün… İLÇEMİZDE EGE HAVASI ESTİ

 

 

İlçemiz avukatlarından Av. Anıl Cevahir ve Av. Şefika Gümüş Can çiftinin çocukları Adem Ege ve Doğan Efe’nin sünnet düğünü hafta sonunda Truva Life Otel’de görkemli Zeybek Ekibinin gösterisi misafirleri coşturdu.

İlerleyen saatlerde Zeybek Ekibine Can çifti ile evlatlarının eşlik etmesi duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

Sünnet düğününde katılımcıları selamlayan konuşmasında ev sahibi Avukat Anıl Cevahir Can, ilçemizde 30 yıldır sünnet düğünü yapılmadığını ancak bu geleneğin Ege Bölgesi’nde devam ettiğini belirterek, ‘Egeli olan eşim Şefika hanım’ın bu hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan, gelemeyip mesajlarını ileten tüm dostlara teşekkür ediyorum” dedi.

Sünnet düğününe siyaset, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinden çok sayıda tanınmış isim ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Son derece renkli geçen bu düğünde Can çiftinin oldukça neşeli oldukları gözlerinden okundu.

Davetlileri kapıda karşılayan Can çifti, oğullarının ilk mürüvvetini dostlarıyla paylaştılar.

Düğün programına katılan yüzlerce kişi, yerel ses sanatçılarının söylediği bir birinden güzel şarkıyla coşarken, misafirler oyun havaları ve danslarla Can çiftinin mutluluklarına ortak oldular.

Düğüne katılan konuklar Truva Restaurant’ın büyülü atmosferinde unutulmaz bir gece yaşarken eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Sünnet düğününde Can çiftinin evlatları Adem Ege ve Doğan Efe’ye kına yakıldı.

Egeli misafirlerinde olduğu sünnet düğününde Zeybek Ekibinin dans figürleri heyecanla izlendi.

Samandağ Ayna Gazetesi Ailesi olarak Adem Ege ve Doğan Efe’nin düğünlerini kutlar ailelerini tebrik ederiz.

Haber-Foto: Ali Doğru

 

 

 

Share
951 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?