"BU DESTEK, OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞUNUN TEMELİNİ OLUŞTURABİLİR" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“BU DESTEK, OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞUNUN TEMELİNİ OLUŞTURABİLİR”

Bu haber 17 Aralık 2018 - 9:08 'de eklendi ve 251 kez görüntülendi.

Ailesinin imkânlarıyla boks, kickboks ve muay thai dallarında 3 Türkiye 3 ‘te Dünya şampiyonluğu kazanan sporcu İrem Çapar için destek çağrısında bulunan Orhan Mansuroğlu destek çağrısının ses getirdiğini ifade ederek Güneyler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güney’in sporcu Çapar’a destekte bulunduğunun altını çizdi.

Konu üzerine sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda Mansuroğlu, “Kariyer sahibi kızımızın sürekli ailesinin imkânlarıyla hareket etmesinin, onun psikolojisi açısından zor olduğunu düşünerek, kızımızın sahiplenilmesi anlamında Hataylı işadamlarına çağrıda bulunmuştum.

Bu çağrım Hatay Halkı tarafından desteklenmiş, kısa sürede 400 civarı paylaşım yapmıştı.

Bu çağrımın altında Güneyler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güney ‘in, kızımızın destek vermek istediği ile ilgili yorumunu görünce çok sevindim. Bu destek, belki de olimpiyat şampiyonluğunun temelini oluşturacaktır. Kim bilir? Sanat, spor v.b dallarda yetenekli gençlerimizin, imkânı olan işadamları, kurum ve kuruluşlarca, Hatay’ın imajına yakışır şekilde sahiplenilmesi arzumuzdur. Bu vesileyle kızımızı sahiplenen ve ona destek veren Mehmet Güney’e, şahsım ve paylaşıma destek verenler adına teşekkür ediyor, saygılarım sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı