logo

reklam

BU ÇALIŞMAYI CİDDİYE ALIN!

 

Özel Güneypark Hastanesi Tıbbi Direktörü Ve Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Gürkan ALAGÖZ hastane ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Hastane Kapasitesi hakkında kamuoyunu bilgilendiren ALAGÖZ,  sosyal sorumluluk projelerinde destek olmaya devam edeceklerinin altını çizerek, motosiklet kazaları, boğulmalar, uyuşturucu ile mücadele, organ bağışı, kanser erken tanısı ve daha birçok güncel konuyu gündemlerinde tutuklarını belirtti.

ALAGÖZ,  dün basın mensuplarına verdiği bilgide Özel Samandağ Güneypark Hastanesi olarak bölgemize hizmet vermekten gurur duyduklarının altını çizdi.

ALAGÖZ, “hastanemiz 75 yatak kapasiteli olup tüm branşlarda uzman hekimleri ile bölge halkımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini sunmaktadır. Hastanemiz tüm alanlarda son teknoloji ile donanımlı cihazlarla hizmete devam etmektedir.

24 saat ücretsiz acil servis hizmeti, Yoğun Bakımları (Genel Yoğun Bakım, Kalp Yoğun Bakımı ve Yeni Doğan Yoğun Bakımı), Poliklinik hizmetleri, MR, Bilgisayarlı Tomografi, Direkt röntgen, Mamografi, Ultrasonografi, Kemik Dansitometri, EMG, EEG, Solunum Fonksiyon testleri, 4 boyutlu Ultrasonografi, Odiyometri, Laboratuvar hizmetleri ( son donanım teknolojiye sahip laboratuvar cihazları) , Ambulans hizmetleri, Ameliyathane ile halkımıza tüm alanlarda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kadın hastalıkları ve Doğum, Ortopedi, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk hastalıkları,

Fizik tedavi, Kulak Burun ve Boğaz, Anestezi ve Reanimasyon, Cildiye, Kardiyoloji, Nöroloji, Üroloji, Psikiyatri, Acil servis, Göz hastalıkları, Beyin Cerrahi hizmet verdiğimiz branşlarımız olup tüm bu alanlarda uzman hekimlerle kaliteli, güvenilir sağlık hizmetini sunmaktayız.

Hastane olarak önümüzdeki süreçlerde Samandağ halkına sosyal sorumluluk projelerinde destek olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda eğitim faaliyetlerini uzman hekim kadromuzla planlayarak güncel sağlık konularını halkımıza vermek üzere çalışmalar başlatmış bulunmaktayız. Yakın zamanda motosiklet kazaları, boğulmalar, uyuşturucu ile mücadele , organ bağışı , kanser erken tanısı ve daha bir çok güncel konuda halkımızı bilinçlendirerek  bu alandaki görevimizi yapmak istediğimizi belirtir, Özel Güneypark hastanesi ailesi olarak halkımıza sağlıklı günler dileriz”dedi.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?