ÜST REKLAM

logo

reklam

BU BİNA KİME TAHSİS EDİLDİ, KARARA KİM İMZA ATTI?

İlçemizdeki Toplu Konutlar civarında yükselen 4 katlı bina, beraberinde kuşkuları da yükseltiyor. Samandağ Belediyesi bu binayı Dil Okulu olarak inşa ettiğini iddia ederken, halk arasında bu binanın Samandağ Hizmet Vakfı’na tahsis edeceği dillendiriliyor.

DSC_0005

Hizmet Vakfı ile bir bağlantılarının olmadığını iddia eden Belediye yönetiminin bu noktada samimi olmadığını söyleyen çok sayıda vatandaş var iken, biz de konu ile ilgili, kuşkuların ortadan kaldırılması ve Hizmet Vakfı ile bağlantılarının olup olmadığının aydınlatılması adına Belediye Yönetimine sorular yöneltiyor, kamuoyunu bu hususta aydınlatacak cevaplar bekliyoruz!

İşaretli alanlar yer değiştirmiş. Söz konusu bölgeye gittiğinizde toplu konutların yanında derenin içinde 4 kat yapılan büyük bir binanın yapıldığını görebilirsiniz. Bu bina projede Dil Okulu olarak geçiyor.

Önceden tapusu olmayan ve dere yatağı olan park, daha sonra ikiye bölünerek tapusu çıkartılıyor sosyal tesis alanı olarak ilan ediliyor.

20160304_075316

Bu alan kime tahsis edildi?

Hizmet vakfı ile alakası var mı?

Vakfın Başkanı kim?

Bu alanın içindeki değerli alüvyon toprak ilçede hafriyatla ilgilenen kişilere verildi mi?

Hizmet vakfıyla alakamız yok diyen Belediye Meclis Üyeleri, halka ait olan alanın Hizmet Vakfına tahsis edilmesi için karara imza attılar mı?

 

 

 

 

 

Share
721 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?