logo

reklam

BU 8 BELİRTİYE DİKKAT !

Özel Güneypark Hastanesi Dahiliye Uzmanı Doktor Mehmet Uçucu, Dünya Diyabet Günü Nedeni ile açıklamada bulundu. Dahiliye Uzmanı Doktor Uçucu, ‘Diyabeti Tanı Riski Azalt!’ dedi ve bugün Ücretsiz yapılacak olan Şeker Ölçümüne çağrıda bulundu.

Özel Güneypark Hastanesi Sağlık Ekibi Abdullah Cömert Alanında Ücretsiz Tarama yapacak…
Dahiliye Uzmanı Doktor Uçucu, “Şeker Hastalığı olarak bildiğimiz Diyabet; günümüzün en büyük sağlık sorunlarından biri olup teşhisi kolay ve tedavisi mümkün bir hastalıktır. Düzenli takip ve iyi tedavi edilmediği takdirde Kalp hastalıkları, Böbrek Yetmezliği, Kalıcı Görme Bozuklukları başta olmak üzere tüm organlarda komplikasyonlar ortaya çıkarabilmektedir.
Diyabetin En Sık Belirtileri; Ağız Kuruluğu, Fazla Su İçme, Sık İdrara Çıkma, İştah Artışı, Bacaklarda Karıncalanma ve Uyuşma Hissi, Ani Kilo Kaybı, Yorgunluk Hissi
Diyabeti basit bir kan tahlili yardımı ile glikoz toleransını anlamak mümkündür. Sizde Geç Kalmadan Diyabeti Tanıyın ve Riski Azaltın. Ayrıca Hava Şartlarının Uygun Olması Durumunda 14.11.2017 Salı Günü (Bugün) Özel Güneypark Hastanesi Sağlık Ekibi Abdullah Cömert Alanında (Eski Parkta) Ücretsiz Şeker Ölçümü Yapacaktır”dedi.

Haber: Nazlı Hüzmeli
Foto: Haber Merkezi

Share
587 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?