BOTANİK CAFE MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

BOTANİK CAFE MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

Bu haber 13 Ekim 2017 - 9:19 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

 

Salih Oğur ve Ercan Gümüş’e ait Botanik Cafe Restaurant ilçemizde Atatürk Mahallesi Dr.Alaeddin Cilli Caddesindeki adresinde önceki gün Samandağ halkının hizmetine sunuldu.

Botanik Cafe’de, odun ateşinde pişen tereyağlı İskender, et döner, tavuk döner, kendi fırınlarında yapılacak pizza ve pide çeşitleri, kiremitte et ve tavuk yanı sıra soğuk, sıcak içecekler müşterisini bekliyor.

Yoğun ilgi ve katılımın olduğu açılışta, Hatay 24. Dönem Milletvekili Refik Eryılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, muhtarlar, esnaflar ve her kesimden çok sayıda davetli ile birlikte Cafe sahiplerinin aileleri de katılım gösterdi.

Oğur ve Gümüş, açılışta yaptıkları konuşmada, “her biri alanında uzman mutfak şeflerimiz ve hizmet odaklı güler yüzlü personelimiz ilçe halkının hizmetine hazır. Samandağ’ın bahçe konseptli ilk ve tek tasarımına sahip Cafe – Restaurantımız sizleri bekliyor. Bitkilerle özdeşleşen adımız özelikle bitki grupları arasındaki akrabalık ilişkilerini yansıtacak biçimde düzenlediğimiz canlı bitki koleksiyonundandır. Bizim hikayemiz de aslında tam olarak bir Bahçe (Bısten) ile başladı. Bitkiler arasındaki bu aile bağlarını, Samandağlı hemşerilerimizle paylaşmak istedik.

Siz değerli hemşerilerimizi, hasret duydukları o muhabbet için bitkilerin ortaklığına davet ediyoruz. Bu daveti, başta ailemiz ve emekçi dostlarımıza ithaf ediyoruz” dediler.

Haber-Foto Ali doğru

 

afdah.info

voir films