ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Mayıs 2017

BORAN’DAN, BİSİKLET TURUNA ÇAĞRI

Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği Başkanı Özlem Fırıncıoğulları Berrak, 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü yapılacak bisiklet turu etkinliğiyle ilgili çıklamada bulundu. Halka seslendiği açıklamasında Dernek Başkanı Fırıncıoğulları, halka açık Bisiklet Turu Etkinliğine davettte bulundu.

Güzergah Yeni Park – Hz. Hızır Makamı arası…

Dernek Başkanı Fırıncıoğulları, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Haftası münasebetiyle Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği olarak, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğüyle işbirliği içinde 17 Mayıs 2017  Çarşamba günü saat 08.30 da düzenleyeceğimiz halka açık Bisiklet Turu Etkinliğine 7 den 77’ye kadar değil 7’ den 99’a bütün halkımızı davet ediyoruz.

Çarşamba günü Yeni Park’tan  Hz. Hızır Makamı’na kadar olan güzergahta  düzenlenecek Bisiklet Turu etkinliğinde “Samandağ da bir ilk olması sebebiyle” yoğun bir katılım beklemekteyiz.

“Bisiklet Sağlıktır” anlayışıyla yola çıkan  Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü başta dar gelirli  öğrenci ve gençlerimiz olmak üzere herkesin bisiklet sahibi olabilmesi için ilerleyen tarihlerde çeşitli kampanyalar  düzenliyecek ve “Bir Bisiklet, Bir insan, Sağlık için Hareketli Yaşam” Sloganıyla Bisiklet etkinliklerini daha uzun güzergahlarda da yapacaktır.

Bisiklete binmenin ve bisiklet kullanmanın yaşı yoktur. Şehrimizi Eksoz ve Sera Gazlarından kurtaracak, daha yeşil, daha çevreci, daha temiz bir  yaşam alanı ve daha sağlıklı, daha hareketli  bir toplum, olma yolunda çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz.

17 Mayısa kadar her kesin bir bisiklet edinmesini  ve gerekli bakımlarını yaparak halka  açık Bisiklet Turu Etkinliğine  katılmasını istiyoruz.

Bisiklet Kulübümüze desteklerini esirgemeyen Samandağ  Kaymakamlığı, Samandağ Gençlik  Ve Spor Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samandağ Emniyet Müdürlüğü ile Samandağ Kızılay Şubesine, Talebimiz halinde desteklerini esirgemeyeceklerine inandığımız Hatay  Büyükşehir ve Samandağ Belediyesi Başkan ve  yöneticilerine  peşinen teşekkür ediyoruz.

Bu Koşuda, sponsorlarımız,  Prenseslere özgü Peri masalı misali  gelinlikleri, ilk olarak ilimize getiren   “Mercek Gelinlik” ve  İlimizde güçlü ve deneyimli kadrosuyla her  öğrencisini  Üniversiteli yapabilme anlayışıyla başarıdan başarıya taşıyıp Taçlandıran “Tac Kolejine” ne, Sadece Ülkelerin Dillerini değil,  Kültürlerini de Öğrencilerine  öğreten Ülkemizin Sayılı Dil Kurslarından Zühre Ve  Merih Yabancı Dil Kursu’ na  ve  özelikle Dil Kursunun olağanüstü  Başarılı  Müdüresi, Halkla İlişkiler Uzmanı  Songül NURAL’a, Bisiklet Spor’u Gönüllüleri Sibel ÇİVİ, Betül ÇİFÇİ, Sevcan ÇİFTÇİ, Yeliz ÖZOĞLU ile Erkan Çay, Ethem YILDIRIM, Murat ESKİCİ ve adı gönlümüzde yer alan ismini sayamadığımız gönüllülerimiz iİe  sesimizi bila bedel duyuran, (Alfabetik Sırayla) Ayna Gazetesi, Cemre Gazetesi, Hatay Gazetesi,  Kültür Gazetesi, Özyurt  Gazetesi, Samandağ Gazetesi ve Sovtna Gazetesi İle HRT televizyonu ile daha ismini sayamadığımız  bütün yazılı  ve  görsel basın ile desteklerini esirgemeyen bütün halkımıza, Çevreye, Yeşile, sağlıklı hareketli yaşama ve Bisiklet Sporuna verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Share
763 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?