BORAN BİSİKLET’TEN 23 NİSAN’A ÖZEL TUR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

  BORAN BİSİKLET’TEN 23 NİSAN’A ÖZEL TUR

Bu haber 26 Nisan 2022 - 18:46 'de eklendi ve 274 kez görüntülendi.

Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Başkanı Özlem Fırıncıoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramı Münasebetiyle bir bisiklet turu organize etti.

Gerçekleştirdiği etkinlik üzerine açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğulları; Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Açılışının ve 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk bayramımızın  102. Yılı Münasebetiyle düzenlediğimiz geleneksel “Bisiklet Turu şenliği etkinliğimiz Minik, Çocuk ve Gençlerimizin Yoğun ilgi ve katılımına mazhar olmuştur.

23 Nisan 1920’de Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından armağan edilen ve UNESCO tarafından Çocuk yılı ilan edilerek uluslar arası bir nitelik kazanan ulusal bayramımızı miniklerle coşkuyla kutladık.

Bu günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve  şehitlerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bu etkinliğimizde bize desteklerini esirgemeyen; Samandağ Kaymakamlığına,Samandağ Belediyesi’ne, Sany’s Estetic Alman medicalestetic uzmanı Saniye Arslan’a ,A reklam’a Emniyet Müdürlüğüne, polis ekipleri ve yunus ekiplerine , etkinliklerimizi duyuran basın ve gazetecilerimize aynı zamanda katılım gösteren herkese çok teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı