ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Nisan 2017

“BİZİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR”

Hatayspor’un Genel Koordinatörü Milli Futbolcu Gökhan Zan, hafta sonu kendi saha ve seyircilerinin önünde oynayacakları Tuzlaspor maçının önemine dikkati çekerek, “Kimsenin durumu biz hiç ilgilendirmiyor, bizi kendimiz ilgilendiriyor” dedi.

Milli Futbolcu Gökhan Zan, yaptığı açıklamada, ligde kalan son iki haftayı en iyi şekilde değerlendirerek, Play-Off maçları öncesi moral bulmak istediklerini ve takımın final maçlarına hazır olarak gideceğini söyledi.

Pazar günü Antakya Atatürk Stadı’nda oynayacakları Tuzlaspor maçının kendileri açısından büyük önem taşıdığına dikkati çeken Gökhan Zan, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Tuzlaspor’un küme düşme hattında olması bizi hiç ilgilendirmiyor. Bizi kendimiz ilgilendiriyor. Bu maçta hem yenilmezliğimizi, hem de gol yememe geleneğimizi sürdürmek istiyoruz. Hepsinden daha önemlisi Play-Off eşleşmelerinde sıralama avantajını elde edebilmek için Tuzlaspor’u yenmek zorundayız. Rakibimize saygı duyuyoruz, zor günler geçiriyor olabilirler. Fakat biz Hatayspor’uz, kendimizden başka kimseyi düşünemeyiz. Hedefimize konsantre olmak zorundayız, bundan da kimsenin şüphesi olmasın.”

TAKIMIMIZ SAHADA GEREKENİ YAPACAKTIR

Gökhan Zan, Teknik direktör İlhan Palut yönetiminde ligin ikinci yarısında inanılmaz bir çıkış yakalayan Hatayspor’un Pazar günü Tuzlaspor karşısında aynı performansını sürdüreceğine inandığını belirterek, “Kahraman evlatlarımız bizi buraya taşıdı, bundan sonra da onlar taşıyacaktır. Play-Off maçları öncesi hem bir prova yapacaklar, hem de gerçek güçlerini sahaya yansıtacaklar. Camia olarak Tuzlaspor maçına Play-Off maçını kendi sahamızda oynuyormuş gibi prova gözüyle bakıyoruz. Final maçında iç saha avantajını nasıl kullanacağımızı göstereceğiz. İşte bu yüzden de oyuncularımız ve teknik heyetimiz Tuzlaspor maçı öncesi sorumluluklarını çok iyi biliyor ve kendimizden başka kimseyi düşünecek durumda değiliz. Hatayspor’u bu ligde sözsahibi yapan oyuncularımın bu maçta da gerekeni yaparak, Play-Off maçları öncesi şehri final maçlarına odaklandıracaklarına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Share
706 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?