ÜST REKLAM

logo

reklam

“BİZİ BU DERTTEN KURTARIN”

İlçemiz Çöğürlü Mahallesi sakinlerinden Ozhan Taş ve Mithat Dağ, yağmurlu havalarda sokakların göle döndüğünü ve yolda yürüyemediklerini ifade ederek gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundular.

Konu üzerine Ozhan Taş ve Mithat Dağ’ın açıklamalarında; ” Atatürk Caddesinde yağmur yağdığında yol geçilemez hale geliyor. Yolumuzun bu durumu çözümsüz bir hale gelmişken İlçemiz muhtarı ve Belediye’ye bu durumu defalarca bildirdik. Ama hiç bir şekilde çözüm alamadık. Çözüm almayınca durumu gazetede yayımlamakta bulduk. Geçen yıl konu üzerine gazetede bir haber yayınladık. Ama yine elimize hiçbir şey geçmedi. Anladık ki bu İlçenin yönetimi ve yetkilileri İlçemiz mahallelerine oldukça kör, sağır ve dilsiz. Şimdi tekrar gazetede yayımlamaya karar verdik. Çünkü bu durumdan oldukça sıkıldık. Yolumuzu bu şekilde görmek istemiyoruz.

Bizi bu dertten kurtarın. Biz bu şekilde yaşamaya mecbur değiliz. Yok yapamıyorsanız işi başkalarına devredin ki belki onlar yapar.

Bu dertten kurtulmak için daha kime seslenmemiz gerekiyor bilemiyoruz doğrusu.  Kaymakama mı? Valiye mi? Bakanlık ve yahut Cumhurbaşkanlığına mı?

Sesimizi Kim Duyacak?

Çocuklarımız yolun bu halinden sokakta oynayamıyorlar. Üstleri başları hep su oluyor. Üşütüp hastalanıp yataklara düşüyorlar. Peki söyleyin biz bu durumları yaşamak zorunda mıyız?” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?