ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Aralık 2016

BİYOGRAFİ GÜNLERİNİN DÜNKÜ KONUĞU KAPO OLDU

jan-beyluni-1

Jan ve Suphi Beyluni öğrencilerinin düzenlediği ”biyografi günleri” canlı örneklerle devam ediyor.

BİYOGRAFİ GÜNLERİNİN DÜNKÜ KONUĞU KAPO OLDU

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal’ın ilk gün konuk olduğu ”biyografi günleri”nin ikinci gün konuğu Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo oldu.

Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencilerinin daveti üzerine Türk Edebiyatı dersine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, ders konusu olan biyografi ile ilgili olarak kendi yaşam öyküsünü öğrencilerle paylaştı.

Derste Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarından bahseden İlçe Milli Eğitim Müdürü, keyifli bir ortamda geçen dersin ardından öğrencilerle kıs bir sohbet gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Sıtkı Aksoy, gerçekleşen ziyaret ile ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’nun ziyaretinin öğrencilerin motivasyonunun artması ve özgüvenlerinin gelişmesi açısından son derece yararlı olduğunu ifade ederek öğrencileri kırmayıp davete icap ettiği için İlçe Milli Eğitim Müdürü Kapo’ya teşekkür ettiğini belirtti.

Aksoy, son olarak program çerçevesinde bugün İlçe Kaymakamı Dr.Cahit Çelik’in okullarını ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi.

 

Share
1289 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?