ÜST REKLAM

logo

reklam
31 Mayıs 2017

“BİŞEY DEĞİŞTİREMEYECEĞİNİZİ KANITLAR GİBİSİNİZ”

 

 

Bağımsız Türkiye Partisi İlçe başkanı Seyran MİÇOOGULLARI, dün haber merkezimize konuştu.  Samandağ Belediye Başkanını sert bir dille eleştiren BTP İlçe Başkanı, konuşmasında ‘Sosyal medyada paylaştığınız yazınızda kirli siyasetçi diye tabir ettiğiniz insanların, isimlerini yaşatmaya çalışmanız bize hiç samimi gelmemiştir!” dedi. BTP İlçe Başkanı MİÇOOGULLARI, konuşmasında  “kararınız  “Samandağ’ımızın aydınlık geleceğine saplanmış yeni bir HANÇER değil de NE?” dedi.   

BTP İlçe başkanı Seyran MİÇOOGULLARI, konuşmasının devamında, “MERAK EDİYORUZ !!!

Değerli Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in 24.05.2017 tarihli resmi sosyal medya hesabından paylaşılmış yazısından alıntıdır!

İlçemizin kirli siyasetlere kurban edilmesine müsaade etmedik etmeyeceğiz, ilçemizin uzun yıllar bu kirli siyasetlerin  bedelini ödedi, imar kirliliği, çarpık kentleşme, hizmetlerin üretilmemesi belediyemizin geçmiş dönemlerde Borç Batağında Olması, bir çok olumsuzluk bu kirli siyasetlerin bir sonucu oldu. Belediye’mizin geçmiş borçlarını yapılandırdık, personele düzenli maaş ödüyoruz, otomasyon, imar çalışmaları, yol kaplama, temizlik bir çok alanda ‘ilkleri başararak değişime, dönüşüme katkı sunduk demiştir.

BİZ MERAK EDİYORUZ!

1- Kirli siyasetçi diye tabir ettiğiniz geçmiş dönemlerde Belediye başkanlığı yapmış yöneticilerimizi mi kastediyorsunuz?  Yanlış hatırlamıyorsak çok değil bir kaç hafta önce bir demecinizde geçmiş dönem belediye başkanlarının adlarını yaşatmak adına bir projeniz vardı.  Bazı cadde ve sokaklara onların ismi verilecekti.  Sosyal medyada paylaştığınız  yazınızda kirli  siyasetçi diye tabir ettiğiniz insanların , isimlerini yaşatmaya  çalışmanız bize hiç samimi gelmemiştir!!!

BİZMİ YANLIŞ ANLADIK!

Belediyemizin geçmiş borçlarını yapılandırdık dediniz?

Bu kadar toprak satışından, kıyı kenar çizgisinden,  gelen ödenekler ve iller bankasından alınan destekler bu borçların kapanmasına hiç mi katkı sağlamadı!

Anlıyoruz ki ” Samandağ Belediyesine ait bütün gayrimenkuller bitince bu yapılandırma sona erecek.

Bu bir kenarda kalsın!

02.05.2017 tarihinde almış olduğunuz meclis kararını, irdeleyecek olursak belediyemiz Yeni bir kredi ile borç sınavına sokulmuştur. Bu kararınız  “Samandağ’ımızın aydınlık geleceğine saplanmış yeni bir HANÇER değil de NE?  Sözü çok fazla uzatmadan şunu söylemek istiyoruz! Değişim şart sloganıyla çıkılan yerel siyaset sahnesinde umutlar tükenmiş olup değişimin olmayacağını kanıtlıyor gibisiniz Saygılarımla” dedi.

 Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
539 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?