ÜST REKLAM

logo

reklam

BİRLİKTELİK MESAJI VERDİLER

Spor kulüplerinden fair play açıklaması…

Samandağspor ve Samandağ Gençlerbirliği spor kulüpleri Yönetici ve Teknik heyetlerinden fair play buluşma ve açıklaması.

Yapılan açıklamada, “bu yıl aynı grupta mücadele edecek olan her iki kulübün yetkilileri öncelikle yeni sezonun spora, sporseverlere ve tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilediler. Her iki kulüp yetkilileri ortak aldıkları karar çerçevesinde Samandağ İlçe stadında her iki kulübün oynayacakları maçlarda yönetici ve taraftarlar karma bir şekilde, centilmence maçı izleyip birbirlerine sonsuz destek vereceklerdir. Ayrıca Samandağ ilçe stadında grubun diğer takımlarıyla oynanacak maçlarda diğer kulüp bir yöneticisini temsilen maça gönderecek ve grubun diğer takımlarına da Samandağ’ına yakışır fair play anlayışı içerisinde ev sahipliği yapılacaktır.

Ayrıca bu dayanışmanın ilçemizde faaliyet gösteren tüm kulüpler ile sağlanması amacı ile her iki kulüp yetkilileri tarafından ciddi adımlar atılacaktır. Bu anlayış içerisinde tüm Samandağlı sporseverlere ve özellikle gençlere çağrı yapılarak sporun insanlara sağlık, iyi ahlak ve disiplin vermenin en iyi yolu olduğuna vurgu yapılmıştır. İlçede sporu desteklemenin en temel amaçlarından birinin gençlere örnek olup, iyi ve ahlaklı sporcular olarak yetişmelerini sağlayıp kötü alışkanlıklardan onları uzak tutmak olduğu her iki kulüp yetkililerince ifade edilmiştir.

Geçen sene BAL liginin kapısından dönen Samandağspor ile birlikte bu sene aynı ligde mücadele edecek olan Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübünün el ele, gönül gönüle BAL ligine birlikte yükselmeleri ve ilçemizi temsil edebilmeleri için her türlü katkı sağlanacaktır. Kamuoyu bilgisine sunulur” dendi.

Haber-Foto: Ali Doğru

Share
973 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?