logo

reklam

BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI YAPTI

CHP Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Bilgen Duman, İl ve ilçe yöneticileri ile meclis üyeleri Alevi Kanaat Önderi Sedat Bilgin ve Mahalle muhtarlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

Alevi Kanaat Önderi Sedat Bilgin, Birlik Ve Beraberlik Çağrısı yaptı, İnsanlar sizin Ya dinde kardeşiniz yada yaradılışta eşiniz diyen Hz. Ali’yi ( a.s ) Ne Olursan Ol Yinede gel diyen Hz. Mevlana’yı, Yaratılanı Yaratandan Ötürü Seviyoruz Diyen Yunus Emre’yi Şiar Edindiklerini insanların dinini, Mezhebini, Siyasi görüşlerini hiçbir zaman sorgulamadıklarını Kurmuş oldukları gönül köprülerine hiç kimsenin zarar vermemesi için mücadele edeceklerini dile getirerek Milletvekillerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılar diledi.

CHP Milletvekili adayı Mehmet Güzelmansur ise yapmış olduğu konuşmada bizler milletimizin sorunlarını biliyoruz maceracı dış politika bitecek, Suriye sorunu çözülecek, İnançlara saygılı Laiklik gelecek, ayrımcılık sona erecek, yurtta barış dünyada barış ilkesini benimsediklerini dile getirdi. Ev Sahibi Kanaat Önderi Sedat Bilgin ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

CHP Milletvekili Adayı Serkan Topal ise sorunlar bitecek insanlarımız refaha kavuşacak Tek Adam rejimi sona erecek uzlaşı kültürü hakim olacak Türkiye’nin yalnızlığı sona erecek diyerek CHP ile 24 Haziranda ülkenin karanlık günleri bitecek aydınlık günleri başlayacak dedi.

CHP Milletvekili Adayı Bilgen Duman yapmış olduğu konuşmada kadın haklarının savunucusu olacaklarını, Sorunları biliyoruz Milletimiz CHP ile Hak Ettiği hizmetleri alacaktır diyerek, Dinler arası kardeşlikten ödün vermediklerini medeniyetler şehri Hatay’da yaşamaktan mutlu olduklarını ifade ederek Kanaat Önderleri ve Defne Mahalle muhtarlarına kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
202 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?