ÜST REKLAM

logo

reklam

BİREYŞOĞLU’NDAN MİLLİ PİYANGO MÜJDESİ

İlçemizde adres noktası olarak gösterdiğimiz ve 1958’den beri faaliyet gösteren Bireyşoğlu Gazete Bayii işletme sahibi Münir Bireyşoğlu ile gazete satışları ve Milli Piyango üzerine küçük bir sohbet gerçekleştirdik. Çocukluğunda gazete dağıtımcılığı da yaparak gazetelerle iç içe olan Bireyşoğlu Milli Piyango çekilişlerini büyük bir heyecanla bekledikleriniifade etti. Bireyşoğlu bilet satışlarının 29 Kasım’da yeni bir kampanya ile başlayacağını ifade etti.

“Ben Gazetelerle Büyüdüm”

Çok uzun süredir bu işi büyük bir zevkle yaptığını ifade eden Bireyşoğlu; 1958’den beri bu işle uğraşıyoruz. Ailemin yaptığı bir meslekti. Sonrasında ben devraldım. Anlayacağınız ben gazetelerle büyüdüm. 1958’den beri gazete satışını hiç aksatmadan devam ettik. Samandağ’ın en erken açılan ve en geç kapanan dükkânı olarak gösterilebiliriz. 1993 tarihinden beri bu dükkânda çalışmaktayız. Samandağ’ın adresi olarak biliniyoruz. Yani daha doğrusu vatandaşların Samandağ’ında bilmedikleri bir yer olduğunda Bireyşoğlu Gazete Bayii’nin oralarda ya da oradan geçin bulursunuz diyorlar. Bu noktada oldukça avantajlıyız. Ben kendimi bildim bileli gazete satıyorum. Samandağ’ında en çok Sözcü, Posta ve Spor Gazeteleri okunmasına rağmen gazete satışları eskiye oranla oldukça düştü. İnternet haberciliğinin yaygınlaşmasıyla vatandaşlar artık pek gazete okumuyorlar. Bu nedenle gazete satışları son 5 yıldır oldukça düştü. Tabi tek sattığımız ürün gazete değil. Vatandaşlar aradıkları birçok şeyi bizde bulabilirler.

“Herkes Heyecanla Milli Piyangoyu Bekliyor”

29 Kasımda bilet satışlarımız başlayacak. Milli piyangonun bu seneki ikramiyesi 70 milyon. Milli piyango satışlarını herkes büyük bir heyecanla bekliyor. Ayın 9, 19 ve 29’unda milli piyango çekilişlerimiz olacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Haber -Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

 

 

Share
863 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?