ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Nisan 2017

BİR ÇAĞRI, ÜÇ OKULA DESTEK

 

 

İlçemizde Gazetemizin çağrısını yaptığı okullarımızın kitap talebine Muhabirimiz Ali doğruya ulaşarak yeni bir ses geldi. Gelen kitap kolileri Muhabirimiz doğru tarafından Çöğürlü, Sutaşı ve Mızraklıda kitap severlerle buluştu. İstanbul’da İkamet eden Şair Fotoğraf sanatçısı Taşkın Aşan’ın Gönderdiği 150 kitap, Fethiye’den Mustafa Karaahmetoğlu’nun gönderdiği çeşitli kitaplar ve Ankara’dan Şair Burçak Karataş’ın gönderdiği Gönül Evim adlı kitabından 10 adet kitap okurlarıyla buluştu.

Kitaplar Kütüphaneye çok yakıştı…

İlçemizde okumanın önemine değinen çalışmaları yanı sıra hayvan severliği ile de bilinen Mızraklı Mahallesi Atatürk Orta Okulu Öğretmeni Ayfer Doğru yanı sıra, Sutaşı Mahallesi Orta Okulu Müdür Yardımcısı Öğretmen Gül Rencüzoğulları ve Çöğürlü Mahallesi Orta Okuluna teslim edilen kitaplar için gazetemiz aracılığı ile kitap bağışı yapan vatandaşlara teşekkür edildi. Ayna Gazetesi’ne çağrı için teşekkür eden öğretmenler, ‘bu davranışı herkesten bekliyoruz. Kütüphanelerimiz çok eksik. Orta Öğretim öğrencilerinin okuyabileceği düzeyde kitapları okullarımıza iletirlerse memnun oluruz.

umut yeşertmeye devam edeceğiz….

Öğretmen Ayfer Doğru’nun sosyal medyada destek çağrısına kayıtsız kalamayan Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı, “ilçemizdeki tüm okullarda Kütüphaneler kurulmasını ve herkesin bu kütüphanelere okuna bilir kitaplar bağışlanmasını temenni ediyoruz. Biz kitap bağışı noktasında bir adım attık bu konuda attığımız adım umarım hızlı koşmaya dönecek. İlçemiz okullarına mümkün mertebe kitap desteğimiz devam edecek. En büyük erdemin bilime eğitime hizmet olduğunu bilen bir noktadan umut yeşertmeye çalışacağız” dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
750 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?