BİLGİN; “SAYGI VE HOŞGÖRÜ EKSENİNDE SAHİP ÇIKMA VE GELECEĞE TAŞIMA AZİM VE KARARLILIĞINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

BİLGİN; “SAYGI VE HOŞGÖRÜ EKSENİNDE SAHİP ÇIKMA VE GELECEĞE TAŞIMA AZİM VE KARARLILIĞINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bu haber 12 Aralık 2018 - 8:47 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Alevi Kanaat Önderlerinden Sedat Bilgin gazetemiz aracılığıyla 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü il ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

Bilgin, yazılı olarak yayınladığı mesajında; ‘Biliyoruz ki insanların sahip olduğu temel hak ve özgürlüklerin bütünü insan haklarını oluşturur. Bu haklar, tüm insanların eşit nitelikte doğduğunu ve doğum ile edindiği hakların her hangi bir nedenle elinden alınamayacağını veya gasp edilemeyeceğini vurgular. Bu nedenledir ki demokrasi temellinde kurulan insan hakları eşitliğin, adaletin, düşünce özgürlüğünün, barış ve hoşgörünün en değerli tohumudur. Binlerce yıldır farklılıklarını birer zenginlik olarak görüp kardeşlik duygularıyla barış içerisinde yaşayan milletimiz insanların doğuştan sahip olduğu haklarını özgürce kullanmasını tarihimizin, kültürümüzün ve inancımızın bir mirası görerek sahip çıkmaktadır. Millet olarak ülkemizi çok daha güçlü kılacak bu değerlere sevgi, saygı ve hoşgörü ekseninde sahip çıkma ve geleceğe taşıma azim ve kararlılığında olmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, İnsan Hakları Günü’nün tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni eder, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi