BİLGİN, "MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

BİLGİN, “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

Bu haber 14 Aralık 2018 - 9:24 'de eklendi ve 251 kez görüntülendi.

Alevi Kanaat Önderlerinden Şeyh Sedat Bilgin Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin Şehit olduğu menfur saldırı nedeniyle taziye mesajı yayınladı.

Bilgin yayınladığı mesajında; “Yıllardan beri terör ve terör örgütleri ile kararlılıkla mücadele eden ve bu uğurda birçok şehit veren milletimizin huzur ve asayişini tesis eden saat mefhumu gözetmeyen canlarını bu cennet misali vatan için feda eden güvenlik güçlerimizden Emniyet teşkilatı içerisinde yaşanan bu saldırı bizleri derinden üzerek tarifi imkânsız bir burukluğa neden olmuştur. Devlet kurumlarını temsil eden yöneticilerin görevi dışarıdan göründüğü kadar kolay olmadığı gibi eşit ve hakkaniyetli davranmayı gerektirmektedir. Şehit emniyet müdürümüzün bu yönde düşünmesi ve personeline eşit davranması ise en doğru karar biçimidir. Görev yapan her memurun üstlerinden farklı talepleri olması tabi ki çok doğal bir durumdur lakin Devlet Makamına kurşun sıkacak kadar aklını kaybetmesi kabul edilecek bir durum değildir.

Bu duygu ve düşünlerle Makamında uğradığı Silahlı Saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şahadete erişen Rize İl Emniyet Müdürü Sn. Altuğ Verdi’ye Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Ve Tüm Emniyet Müdürlüğü Camiasına Başsağlığı Diliyor, Yaralı Polislerimize ise acil şifalar temenni ediyorum.’’ Dedi.

Haber Merkezi