“BERRAK SOKAK YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU” « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

“BERRAK SOKAK YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU”

Bu haber 16 Ağustos 2022 - 10:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın öncülüğünde gerçekleştirdikleri hummalı çalışmalar ile ilçenin yol sorununu ortadan kaldırdıklarını ve modern yolları vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade eden Samandağ Belediyesi ekipleri, Kurtderesi Mahallesi Berrak Sokağın, uzun zamandır sürdürülen hummalı çalışmalar sonucunda daha geniş ve modern bir görünüme kavuştuğunun altını çizdiler.

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Kurtderesi Mahallesi Berrak Sokak’ta yolu işgal eden alanlar kaldırılarak yol genişletme, sınır tespiti sonrası duvar örme, zemin düzenleme ve altyapı çalışmaları kapsamında büz döşeme ve mazgal yapım çalışmaları tamamlandı. Samandağ Belediyesi’nin çalışmalarını tamamlamasının ardından Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.

Daha geniş, refah ve modern bir görünüme kavuşan caddede ikamet eden vatandaşlar ve mahalle sakinleri duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Ekiplerimizin uzun zamandır çalışma yaptığı Kurtderesi Mahallesi Berrak Sokak’ta; yol genişletme, yolu işgal eden alanları kaldırma, duvar örme, su taşkınlarını önlemek amacıyla büz döşeme, mazgal yapımı ve zemin düzenleme çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Hatay Büyükşehir Belediyemiz tarafından beton asfalt ile kaplanan yol yeni görünümüne kavuştu.

İlk günkü aşkla hizmet üretmeye, ilçemizin tüm sorunlarını çözmeye, halkımıza modern, kalıcı, geniş ve refah yollar kazandırmaya devam ediyoruz.

Bu hususta emeği geçen Belediye ekiplerimize ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ediyor, mahalle halkımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket